6-latka pokonała porywacza! Pogryzła go i uciekła

i

Autor: Shutterstock; Policja

Sprawca zatrzymany

Próba porwania 6-latki z ulicy! Pogryzła napastnika i uciekła

2023-07-12 11:20

Bohaterska 6-latka odparła atak porywacza! Do przerażających zdarzeń doszło w biały dzień w Miami. Dziewczynka bawiła się przed domem z rodzeństwem. Gdy na chwilę została sama, podbiegł do niej 32-latek i próbował wciągnąć ją do samochodu. 6-latka nie straciła zimnej krwi. Zrobiła dokładnie to, czego nauczyła ją mama.

32-latek próbował porwać dziecko z podwórka. Nie spodziewał się tego, co zrobi mu 6-letnia dziewczynka

Nie wiadomo, jak mogłaby się skończyć ta koszmarna historia, gdyby nie odwaga 6-letniej dziewczynki! Do tych strasznych wydarzeń doszło parę dni temu w Miami w Stanach Zjednoczonych. Jak podaje NBC South Florida, dziewczynka imieniem Ah'lyric (6 l.) i jej rodzeństwo bawili się na podwórku pod blokiem. W pewnym momencie zauważyli zaparkowanego w pobliżu białego Range Rovera. Rodzeństwo 6-latki weszło do domu, ona została na zewnątrz. Wtedy z samochodu wyszedł jakiś mężczyzna. Podszedł do Ah'lyric i chwycił ją za ramię! Dziewczynka nie poddała się i walczyła z napastnikiem, aż w końcu mocno ugryzła go w rękę! Zaskoczony porywacz zawył z bólu i puścił dziecko, a potem spłoszony uciekł, wcześniej uderzając dziewczynkę.

Sprawca próby 6-latki zatrzymany. Usłyszał zarzuty porwania i znęcania się nad dzieckiem

Dziecko opowiedziało o wszystkim matce i na miejsce przyjechali policjanci. Tajemniczy porywacz został uwieczniony przez nagranie z monitoringu i funkcjonariusze namierzyli go w okolicy. Leonardo Venegas (32 l.) twierdził początkowo, że kręcił się po okolicy w poszukiwaniu domów na sprzedaż, ale materiał dowodowy przeciwko niemu był wystarczający, by zatrzymać go i postawić mu zarzuty porwania i znęcania się nad dzieckiem. Nie wiadomo, jakie motywy nim kierowały. Tymczasem Ah'lyric opowiedziała o wszystkim przed kamerą NBC South Florida. Jak ujawniła, to mama nauczyła ją, by gryźć napastnika w razie takiej sytuacji. "Cieszę się, że wiedziała, jak walczyć" – powiedziała matka 6-latki, Teshia McGill.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek świadkiem porwania?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jesteśmy pewni - popełnisz minimum 3 błędy!

Pytanie 1 z 15
Wskaż, co jest najdłuższe (w km):
Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Listen on Spreaker.