Przewodniczący Parlamentu Europejskiego NIE ŻYJE! Taka może być przyczyna śmierci

2022-01-11 6:23
Zmarł David Sassoli
Autor: PAP/EPA/JULIEN WARNAND / POOL

Nie żyje David Sassoli (+65 l.), przewodniczący Parlamentu Europejskiego! W poniedziałek po południu informowano o poważnych problemach zdrowotnych włoskiegho polityka. Niestety, w nocy David Sassoli zmarł. Włoski socjaldemokrata był przewodniczącym Parlamentu Europejskiego od 2019 roku. Oficjalnie nie podano jeszcze przyczyny śmierci polityka, ale wcześniej ujawniano powody hospitalizacji.

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego nie żyje! W nocy z poniedziałku na wtorek zmarł David Sassoli (+65 l.). W poniedziałek po południu informowano o poważnych problemach zdrowotnych leżącego w szpitalu włoskiego polityka. Niestety, w nocy David Sassoli zmarł. poinformował jego rzecznik Roberto Cuillo. "David Sassoli zmarł 11 stycznia o godzinie 1:15 w CRO (centrum referencyjnym onkologii) w Aviano we Włoszech, gdzie był hospitalizowany od 26 grudnia. Data i miejsce pogrzebu zostaną podane w najbliższych godzinach" - napisał na Twitterze. Włoski socjaldemokrata był przewodniczącym Parlamentu Europejskiego od 2019 roku. Jaka była przyczyna śmierci 65-latka?

NIE PRZEGAP: Groźne wirusy uciekły z laboratorium w Kazachstanie?! Jest komentarz władz

NIE PRZEGAP: Ogromny pożar wieżowca w Nowym Jorku! 19 ofiar, 63 rannychl

Sonda
Czy Polska powinna pozostać w Unii Europejskiej?

Wiadomo, że David Sassoli trafił do szpitala "z powodu poważnej komplikacji spowodowanej dysfunkcją układu odpornościowego". Był już hospitalizowany także jesienią ubiegłego roku z powodu zapalenia płuc, jednak nie było to wówczas związane z koronawirusem. W przeszłości David Sassoli walczył z białaczką.

NIE PRZEGAP: Niedługo KONIEC pandemii koronawirusa? Naukowcy dali nadzieję

NIE PRZEGAP: Rosja zaatakuje Ukrainę? Wiadomo już, co zrobią Stany Zjednoczone

Express Biedrzyckiej - Sylwia Spurek: Unia Europejska zawodzi na wielu frontach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE