Przez 14 lat więził i gwałcił młodą kobietę. Trzymał ją w domu, w którym mieszkał z matką

i

Autor: Twitter/@nexta_tv

Zgwałcił ją ponad tysiąc razy

Przez 14 lat więził ją w lochu i gwałcił. Pomagała mu jego matka. Inną ofiarę zabił i ugotował

2023-08-01 11:26

Po 14 latach gehenny 33-letnia dziś Katerina uciekła z domu grozy, w jakim jej oprawca więził ją i systematycznie gwałcił. Kobieta wykorzystała sytuację, gdy jej kat zaniemógł i wezwano do niego karetkę. Mężczyzna trzymał ją w piwnicy domu, w którym mieszkał razem z matką. Ta o wszystkim wiedziała. Szczegóły zbrodni są porażające!

Horror w Rosji. Media donoszą, że po14 latach uciekła od oprawcy 33-letnia dzisiaj kobieta. Kat przez cały ten czas trzymał ją zamkniętą w piwnicy i regularnie wykorzystywał seksualnie. 51-letni mężczyzna miał ją zgwałcić ponad tysiąc razy! Trzymał ją w potwornych warunkach, kneblował, zakładał kaganiec, torturował, głodził. Zmuszał ją do wykonywania prac domowych, miała się też zajmować jego matką. A wszystko zaczęło się, gdy dziewczyna miała 19 lat.

Rosja. Porwał kobietę, trzymał ją w zamknięciu 14 lat

To wtedy poznała go na stacji kolejowej. "W 2009 roku spotkała go na stacji w Czelabińsku. Władimir miał wtedy 37 lat" - podają rosyjskie media. Miał ją zaprosić do swojego domu na wódkę. Tam zaczął się horror. Według ustaleń mężczyzna związał ją, groził jej nożem, powiedział, że została porwana. Jak cytuje "Daily Mail", "następnie zamknął ją w piwnicy domu. W oknach założył kraty i zamknął pomieszczenie na kłódkę. Katerina mieszkała w lochu przez 14 lat". Miejsce było odrażające, brudne. Jak relacjonowała ofiara, regularnie ją gwałcił grożąc przy tym śmiercią. Matka mężczyzny o wszystkim wiedziała i mu pomagała. Katerinie udało się uciec z tego strasznego domu po 14 latach.

Horror w Rosji. "Zgwałcił mnie tysiąc razy"

Wykorzystała moment, gdy 51-latek upił się do nieprzytomności, a jego matka wezwała do niego karetkę. Mężczyzna został aresztowany, a funkcjonariusze odnaleźli w jego domu szczątki - według wstępnych informacji kilka lat przed porwaniem Kateriny zabił, poćwiartował i ugotował inną kobietę. Nie jest też jasne, co stało się z jego ojcem oraz byłą żoną, którzy zniknęli bez śladu.

Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?
Brutalnie zgwałcił i zamordował Hanię. Potwór z łódzkiego akademika skazany