Przez swój MONSTRUALNY biust ma problemy. Dalej chce go powiększać [WIDEO]

2020-02-14 10:17 PMar
Kobieta pokazała biust
Autor: stylegoddess / CCBY Kobieta pokazała biust

Foxy Menagerie sześć lat temu postanowiła odmienić swój wygląd po rozwodzie z małżonkiem. Uznała, że najlepszą metodą na zwiększenie poczucia własnej wartości i atrakcyjności będzie powiększenie swoich piersi. Zabieg i jego efekt tak się jej spodobał, że od tego czasu doszła już do miseczki ZZ. Mimo to, że jej ogromny biust sprawia jej ogromne problemy w życiu codziennym, kobieta zapewnia, że to jeszcze nie koniec jego powiększania!

Kobieta bez cienia zażenowania przyznaje, że uzależniła się od operacji plastycznych. Jak mówi: - Do pewnego stopnia tak, mam trochę obsesji na punkcie operacji – tylko dlatego, że naprawdę podoba mi się wynik. Czuję się fantastycznie, kiedy mam operację, dlatego bardzo cieszę się z nowej osoby, którą się staję. Foxy ma teraz implanty o wymiarach 6640 centymetrów sześciennych i zapowiada, że to wcale nie koniec, ponieważ jej piersi rosną teraz samoistnie. Jak? Mają w sobie ekspandery, które rozciągają skórę. Modelka ma nadzieję, że dzięki temu osiągną 7000 cm3 przed kolejną operacją. Tłumaczy ona: - Moim celem jest uzyskanie bardziej zmodyfikowanego wyglądu klepsydry z modyfikacją ciała – chcę idealnej figury klepsydry.

Choć modelka jest zachwycona swoim obecnym wyglądem, to szczerze przyznaje, że posiadanie tak wielkich piersi bywa często kłopotliwe w codziennym życiu. Jedną z rzeczy, których najbardziej się obawia jest... schodzenie po schodach. Jak tłumaczy: - Najgorsze w posiadaniu tak dużych piersi są niektóre rzeczy, których nie mogę już zrobić. Zatem gotowanie na przednim palniku kuchenki nie jest dobrym pomysłem, ponieważ wtedy byłabym jak filmowa pani Doubtfire. Muszę przełożyć nogę na bok, aby założyć but, nie mogę się po prostu pochylić. Schodząc po schodach, często upadam. Trzymam się poręczy, co ratuje mi życie.

Na poniższym nagraniu Foxy pokazuje swoje archiwalne zdjęcia, które pokazują, jak znacząco zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat jej klatka piersiowa:

Najnowsze