Przywódczyni sekty nie żyje! Zabił ją własny eliksir uzdrawiający

2021-12-03 10:20
Przywódczyni sekty Amy Carson nie zyje! Zabił ją własny eliksir uzdrawiający
Autor: INSTAGRAM Przywódczyni sekty Amy Carson nie zyje! Zabił ją własny eliksir uzdrawiający

Policja wkroczyła do siedziby sekty New Age, w której od miesiąca leżało rozkładające się ciało przywódczyni! Martwa guru, która podawała się za wcielenie Jezusa i Marilyn Monroe oraz za córkę Donalda Trumpa, leżała na łóżku w koronie, z twarzą pomalowaną na srebrno. Jej oczy zdążyły już się rozłożyć. Sekcja zwłok ujawniła, jak zmarła Amy Carlson (+45 l.). Ta historia nie mieści się w głowie!

"Matka jest w stanie spoczynku. Ona spoczywa" - wymamrotał jakiś mężczyzna do policjantów, którzy zapukali do drzwi jednego z domów w Kolorado. Funkcjonariusze zostali tam wezwani, bo istniało uzasadnione podejrzenie, że w budynku znajdują się zwłoki kobiety. I znajdowały się. Potwornie wychudzona martwa postać leżała na bogato ozdobionym łóżku wśród świecidełek i malowideł. Miała na głowie koronę z kolorowymi kamieniami, twarz pomalowano denatce na srebrno. Ciało leżało w śpiworze i było już w znacznym stopniu rozkładu. Brakowało zwłaszcza oczu... Policja zabrała zwłoki i aresztowała osoby obecne w domu pod zarzutem znieważenia zwłok i narażania dzieci na niebezpieczeństwo - nieopodal trupa bawiła się dwójka dzieci, w tym 2-latek. Jak się okazało, zmarła kobieta to przywódczyni sekty, a zgromadzeni w domu ludzie to jej wyznawcy. Amy Carlson (+45 l.) zmarła w Kalifornii, ale jej zwłoki nielegalnie przewieziono do Kolorado. Kim była, jak umarła? Amy Carlson (+45 l.) zaczynała jako pracownica McDonald's w Teksasie. Potem założyła sektę "Love Has Won" ("Miłość Wygrała") i udało jej się przekonać gromadę wyznawców, że jest kolejnym wcieleniem nie tylko Jezusa, ale także Kleopatry, Marilyn Monroe i Joanny d'Arc, a także córką Donalda Trumpa. Amy twierdziła, że przybywa z duchowej krainy zwanej Lemurią i ma 19 miliardów lat, zaś jej misją jest oświecić ludzkość.

NIE PRZEGAP: Pedofil odwiedzał prezydenta w Białym Domu! Wchodził tam jak do siebie

Sonda
Czy zdarza ci się stosować terapie nie uznawane przez naukę?

Głównym narzędziem oświecenia okazał się dla szemranej guru specyfik sprzedawany w internecie pod nazwą "srebro koloidalne". Według naukowców ten "suplement" zawierający drobiny srebra nie tylko nie leczy, ale niszczy żołądek i wątrobę, a w dodatku czyni skórę niebieskawą. Ale przywódczyni głosiła, że srebro koloidalne to technologia, którą pamięta jeszcze sprzed zatopienia Atlantydy i że leczy ona raka, AIDS i wszystko inne. Sama brała owo srebro garściami. Jak wykazała sekcja zwłok, to właśnie ów specyfik wyniszczył organizm samozwańczej przewodniczki duchowej, zwłaszcza, że podlewała go sporą dawką alkoholu i jednocześnie chorowała na anoreksję. Uznano, że śmierć Amy Carlson nastąpiła z przyczyn naturalnych.

NIE PRZEGAP: Jeden kraj wskazany jako największe zagrożenie! Nie chodzi o Rosję

NIE PRZEGAP: Cała nowa płyta Adele to PLAGIAT?! Mało znana piosenkarka oskarża

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE