Putin był wiązany i bity pasem? Piekło zgotowali mu najbliżsi

i

Autor: Mikhail Klimentyev/AP

Przeszłość Putina

Putin był wiązany i bity pasem? Piekło zgotowali mu najbliżsi

2023-12-06 11:10

Zgodnie z tym, co pisze telegramowy kanał Generał SWR, od 26 października Władimir Putin nie żyje. Od tamtego czasu ma go zastępować sobowtór. Teraz na kanale ukazały się nowe, sensacyjne doniesienia na temat przeszłości rosyjskiego prezydenta, a także jego dublera. Wobec obu w dzieciństwie miała być stosowana przemoc fizyczna.

Czy Władimir Putin rzeczywiście nie żyje? Taką informację przekazał 27 października autor kanału Generał SWR, prawdopodobnie były generał Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji. "Wczoraj [26 października - przyp. red.] po południu stan zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina zaczął się gwałtownie pogarszać. Około godziny 20 czasu moskiewskiego dyżurujący lekarze wezwali dodatkowy zespół, który po przybyciu na miejsce w ciągu piętnastu minut rozpoczął reanimację prezydenta, wówczas stan Putina był krytyczny. O godzinie 20.42 czasu moskiewskiego lekarze przerwali reanimację i stwierdzili zgon prezydenta" - pisał.

Putin nie żyje?

Od tamtej pory nieoficjalnie władzę w Rosji sprawuje Nikołaj Patruszew, który steruje dublerem Putina. W środę, 6 grudnia, na kanale Generał SWR ukazały się nowe informacje. Chodzi o przeszłość sobowtóra Putina i samego rosyjskiego prezydenta. Obaj bowiem mieli w dzieciństwie przejść przez piekło. Autor kanału twierdzi, że zarówno Putin, jak i jego dubler byli regularnie poddawani przemocy domowej. 

Dzieciństwo Putina. "Związał go i bił pasem"

"Sobowtór prezydenta podczas wizyty w Piatigorsku otworzył się, przypominając sobie, jak karała go matka. Prawdziwego Putina karali także jego rodzice. We wczesnym dzieciństwie partner jego matki brutalnie pobił przyszłego prezydenta, a kiedy Władimir został adoptowany przez osoby oficjalnie uważane za prawdziwych i jedynych rodziców, jego nowy ojciec, Władimir Spiridonowicz, po prostu nie oszczędził adoptowanego syna i bił go za byle co. Sam Putin, w wąskim kręgu, wspominał podobno jak jego przybrany ojciec wiązał go i bił pasem i rękami".

Sonda
Byłeś/aś kiedyś świadkiem przemocy domowej?
Co dalej z Ukrainą? Czy PUTIN wygra tę WOJNĘ?!
Nasi Partnerzy polecają