Putin

i

Autor: Gavriil Grigorov / Sputnik, Kremlin Pool Photo / AP {utin

Wojna na Ukrainie

Putin chce żyć wiecznie! Wtopił miliardy podatników w eksperymenty

2023-07-18 12:10

Teorie o sobowtórach Władimira Putina to przy tych doniesieniach nic szczególnego! Jak przekonują autorzy tajemniczego profilu General SVR, którego autorzy podają się za byłych agentów mających nadal swoje źródła na Kremlu, pewni sprytni przedsiębiorcy przekonali dyktatora, że są o krok od wynalezienia sposobu na nieśmiertelność, zaś on utopił w dotowaniu tych "eksperymentów" miliardy z budżetu państwa...

Władimir Putin chce być nieśmiertelny! Wtopił miliardy z budżetu państwa w eksperymenty kwantowe

Władimir Putin według licznych pogłosek jest poważnie chory. Niektórzy nawet sądzą, że jego dni są policzone, ponieważ cierpi na raka i pojawiły się już przerzuty do mózgu. Przekonany o swojej wielkości i światowej misji dyktator postanowił w tej sytuacji wypowiedzieć wojnę śmierci i po prostu odmówić umierania. Jako że ma do dyspozycji miliardy, zamierza wydać je na osiągnięcie nieśmiertelności, a jego otoczenie tylko zaciera ręce, obiecując gruszki na wierzbie - przekonują autorzy tajemniczego profilu General SVR, podający się za byłych agentów mających nadal swoje źródła na Kremlu. Pewni sprytni przedsiębiorcy przekonali dyktatora, że są o krok od wynalezienia sposobu na nieśmiertelność, zaś on utopił w dotowaniu tych "eksperymentów" miliardy z kieszeni biednych podatników.

"Wszystko to oczywiście jest kompletnym nonsensem, a miliardy pieniędzy budżetowych przeznaczonych dla Kowalczuków pozostają w ich kieszeniach"

Na profilu General SVR czytamy o tym, że Putin wysłał swojego sobowtóra na wystawę naukową poświęconą nowym technologiom kwantowym. Prawdziwy dyktator bardzo się tym interesuje, a sobowtór jest świetnie wyszkolony w dublowaniu go. "Warto zauważyć, że sam Putin jest żywo zainteresowany tym tematem. Przyjaciele prezydenta, bracia Kowalczukowie, dość długo oszukiwali Putina możliwością życia wiecznego w „cyfrowym świecie”, rzekomo zbliżając się do możliwości „zdigitalizowania człowieka” po stworzeniu ultra nowoczesnego potężnego komputera kwantowego. Wszystko to oczywiście jest kompletnym nonsensem, a miliardy pieniędzy budżetowych przeznaczonych dla Kowalczuków pozostają w ich kieszeniach, podczas gdy w ogóle nie ma prawdziwego rozwoju" - piszą autorzy profilu General SVR. Cóż, przynajmniej to, że próby uczynienia Putina nieśmiertelnym są "nonsensem", to bez wątpienia dobra wiadomość.

Sonda
Czy chciałbyś być nieśmiertelny?

QUIZ. Najważniejsze wynalazki ludzkości w dziejach. Czy zdajesz sobie sprawę, w którym wieku powstały?

Pytanie 1 z 10
Pierwsze pismo drukowane powstało w wieku:
UkrAlina Agnieszka Legucka 23.06.2023