Na paczkach papierosów w Ukrainie pojawiło się ostrzeżenie: Jak będziesz palić to umrzesz i nie zobaczysz, jak zdycha Putin

i

Autor: Shutterstock, AP Putin przekona, by rzucić palenie?

Putin na paczkach papierosów. Takiego ostrzeżenia przed paleniem jeszcze nie było!

2022-07-11 11:59

Władimir Putin sposobem na to, by rzucić palenie? Internet obiegło zdjęcie ukraińskiej paczki papierosów, na której zamiast zazwyczaj stosowanych ostrzeżeń na temat szkodliwości nikotyny, można znaleźć zupełnie nietypowy slogan. Czy to dostatecznie dobra motywacja, by przestać tkwić w tym strasznym nałogu?

Paczka papierosów hitem internetu

"Palenie szkodzi zdrowiu", "Palenie zabija", "Dzieci palaczy częściej zostają palaczami", czy "Palenie niszczy płuca" - to ostrzeżenia, które zwykle pojawiają się na paczkach papierosów. W Polsce od kilku lat przestrogom towarzyszą drastyczne zdjęcia: zniszczonych zębów, uszkodzonych organów wewnętrznych, kończyn po amputacji. Czy to działa? Na wiele osób pewnie tak, ale nie na wszystkich. Pytanie zatem, czym jeszcze straszyć, by palacze pożegnali się z nałogiem? Odpowiedź być może mają Ukraińcy. Po internecie krąży zdjęcie paczki papierosów, na której widnieje oryginalny slogan. 

CZYTAJ TAKŻE: To OSTATNIE chwile Putina? Traci wzrok, nie pamięta co mówi, ma potworne migreny

Poradnik Zdrowie: palenie papierosów - skutki przyjmowania nikotyny

Putin straszy z paczki papierosów

Napis na paczce, która stała się hitem internetu głosi: "Rzuć palenie, bo inaczej umrzesz i nie zobaczysz, jak zdycha Putin". Nie wiadomo, czy rzeczywiście opakowania z tym napisem trafiły tam do sprzedaży, czy to po prostu dzieło pojedynczej osoby. Jedno jest pewne: Internautów to przekonuje. "Genialne", "Rzucam od zaraz", "Bardzo dobra motywacja, by żyć jak najdłużej" - piszą. 

CZYTAJ TAKŻE: Wow! Premier Finlandii szaleje na festiwalu rockowym. Sanna Marin zachwyca w szortach i ramonesce

Sonda
Palisz papierosy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany