Putin w tarapatach! Rosja się rozpadnie?! Mówią o przenoszeniu stolicy!

i

Autor: Shutterstock; Vladimir Gerdo/AP

To już koniec?

Putin w tarapatach! Rosja właśnie się rozpada?! Mówią o przenoszeniu stolicy!

2023-03-15 8:48

Wojna na Ukrainie trwa już ponad rok. Władimir Putin (70 l.), który myślał, że zajmie Kijów w cztery dni, bardzo się przeliczył. Rosja jest w coraz gorszym położeniu, coraz częściej słychać głosy o tym, że nie przetrwa. "Rosja się rozpada, nie da się już powstrzymać tego procesu". Mówi się też o tym, że Moskwa przestanie być rosyjską stolicą. "Już są rozmowy o jej przeniesieniu". Dokąd?

To już ostateczny koniec Putina i jego "wielkiej Rosji"? Pewnym jest, że wojna na Ukrainie przebiega zupełnie inaczej, niż oczekiwałby tego prezydent Rosji. Ponadto coraz trudniej trzymać mu rodaków "w ryzach": sytuacja gospodarcza Rosji jest coraz gorsza, rośnie sprzeciw wobec działań wojennych, ludzi rozjuszyły też niedawne doniesienia na temat tego, w jakich luksusach żyje Putin i jego kochanka, Alina Kabajewa (39 l.). Mowa o ociekającym złotem pałacu we Wałdaju, w którym znajduje się m.in. prywatna część uzdrowiskowa, osobny dworek tylko dla Kabajewej, lądowisko dla helikopterów, kino i restauracja, a także o "największym apartamencie w Rosji", kupionym przez Putina specjalnie dla byłej gimnastyczki. Więcej na ten temat TUTAJ

Rosja się rozpadnie? Co z Putinem?

Analitycy i wojskowi nie mają wątpliwości - Rosja po wojnie nie przetrwa w obecnym kształcie, nie ma na to szans. "Rosja się rozpada, Rosja nie będzie w takich granicach i nie można już zatrzymać tego procesu. Skoro o tym problemie zaczyna mówić sam Hitler o nazwisku Putin, to bierzcie pod uwagę, że tak jest i że coś się będzie działo" - powiedział we wtorek Ołeksij Daniłow, szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO), cytowany przez agencję Ukrinform.

Wojna na Ukrainie. Moskwa przestanie być stolicą Rosji?

Na tym nie koniec. Zgodnie z informacjami, jakie zdobył Daniłow, podobno już teraz mówi się o tym, że Moskwa wkrótce przestanie być stolicą Rosji. "Już teraz prowadzone są rozmowy dotyczące przeniesienia stolicy w głąb Rosji i toczy się już wiele innych procesów" - zdradził. O jakie miasto może chodzić?

Sonda
Czy Rosja przegra wojnę?
Putin JEST BARDZO CHORY?! Współtwórca GROM UJAWNIA: Ciężko przeszedł INFEKCJĘ. MA coraz MNIEJ CZASU
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany