Putin weźmie udział w przerażającym rytuale! Szamani grzmią: Trzeba złożyć ofiarę

i

Autor: Shutterstock; Donat Sorokin/AP

Putin wierzy w "czary"

Putin weźmie udział w przerażającym rytuale! Szamani go ostrzegli: "Trzeba złożyć ofiarę!"

2023-07-31 9:13

Władimir Putin (70 l.) jest znany między innymi z zamiłowania do okultyzmu. Zgodnie z tym, co donoszą niezależne media, wielokrotnie poddawał się dziwnym praktykom i jest w stałym kontakcie z szamanami. Teraz znów zwrócił się ku "czarnej magii". Autor kanału Generał SWR informuje, że Putin ma się poddać specjalnemu rytuałowi, który prawdopodobnie nie obejdzie się bez rozlewu krwi. Szokujące!

Władimir Putin wierzy w magiczną moc szamanów. Regularnie wzywa ich do siebie i bez refleksji poddaje się wszystkiemu, co mają do zaoferowania. Jeśli trzeba, składa ofiary ze zwierząt i kąpie się w ich krwi - szczególnie upodobał sobie krew jelenia, bo podobno wzmaga popęd seksualny. Takie doniesienia na temat rosyjskiego prezydenta pojawiają się od lat. Na początku stycznia tego roku pisaliśmy o osobliwym sposobie, w jaki Putin spędził ostatnią wigilię. 

Putin silny jak tur?

Dyktator świętował w towarzystwie szamana, jakiego przyprowadził mu jego "osobisty bankier", bajecznie bogaty wierny przyjaciel Jurij Kowalczuk, prezes i główny udziałowiec Banku Rossija. Szaman o imieniu Jewlampij "wykonał ceremonię dla Putina, która według zapewnień starca, powinna przywrócić prezydentowi zdrowie i dodać sił, a także odwrócić losy i uczynić przywódcę Rosji zwycięzcą we wszystkich staraniach. Ponieważ Jewlampij odprawił rytuał z użyciem przedmiotów przekłuwających i tnących, znajdował się w bezpiecznej odległości od Putina, a na sali obecnych było trzech funkcjonariuszy FSO, którzy czuwali nad bezpieczeństwem prezydenta. Po ceremonii szaman odbył już samotną konsultację z Putinem" - podawał wówczas autor kanału Generał SWR.

Za niepowodzenia Putina odpowiada czarna magia?

Teraz Putin po raz kolejny spotka się z szamanem. A to dlatego, że wszelkie niepowodzenia, jakie odnosi na froncie rosyjski prezydent mają być spowodowane "przełomowym rytuałem metafizycznym, zainicjowanym przez bardzo wpływową międzynarodową organizację okultystyczną". Rytuał, o którym mowa, miał być niedawno odprawiony w Moskwie. "Według źródeł rytuał odprawił mistrz jednego z 13 tzw. Wielkich Zakonów Okultystycznych, Andriej Kosmach, który ma najwyższy tytuł Króla Gotyku w okultystycznej hierarchii Europy Wschodniej. Kosmach rzadko odwiedza stolicę Rosji, a wszystkie jego wizyty w Moskwie poprzedzają poważne wstrząsy polityczne. Najpotężniejszą ulewę z burzą w Moskwie, która rozpoczęła się w dniach pobytu Andrieja Kosmacha w stolicy, autorzy raportu kojarzą z trzydniowym cyklem rytualnym, który odbył się w historycznym centrum stolicy" - pisze autor Generał SWR.

"Idiotyzm Putina przybiera przerażające formy"

W związku z tym Putinowi zaproponowano odbycie rytuału, który ma obronić go przed "złymi siłami". "Najlepszy przyjaciel Putina, Jurij Kowalczuk, przygotowuje środek zaradczy. Prezydent weźmie udział w rytuale, który odbędzie się w rezydencji we Wałdaju i będzie miał przywrócić utracone zdrowie i szczęście głowie państwa. Rytuał na prezydenta odprawią trzy istoty, które Kowalczuk nazywa ortodoksyjnymi starszymi, którzy mają bezpośredni kontakt z siłami wyższymi. Putin został ostrzeżony, że rytuał będzie wymagał ofiary, w przeciwnym razie, jak mówią, nie zadziała. Idiotyzm prezydenta przybiera już przerażające formy, trzeba to skończyć, a im szybciej, tym lepiej" - czytamy. 

Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?
J. EMILEWICZ: WIDAĆ KRUCHOŚĆ WŁADZY PUTINA
Listen on Spreaker.