Putin

i

Autor: East News

Bunt w Rosji

Gdzie jest Putin? Sensacyjne doniesienia

2023-06-24 14:52

Władimir Putin, który odniósł się do buntu Prigożyna i stwierdził, że to zdrada, miał odlecieć z Moskwy do Petersburga - podają agencje prasowe. Tym doniesieniom zaprzeczył jednak Dmitrij Pieskow, rzecznik rosyjskiego dyktatora.

Szokujące sceny w Rosji. Jewgienij Prigożyn, przywódca grupy Wagnera, stwierdził, że domaga się pilnego spotkania Siergiejem Szojgu oraz generałem Walerijem Gierasimowem. W przeciwnym razie, jego żołnierze ruszą na Moskwę. Jak zaznaczył, obecnie jego ludzie są w Rostowie nad Donem i zajęli to miasto bez jednego wystrzału. Prigożyn zadeklarował w sobotę już po przemówieniu Putina, że Grupa Wagnera nie podda się w walce z regularną rosyjską armią. Do buntu odniósł się również Władimir Putin, który podczas porannego przemówienia nazwał wagnerowców zdrajcami i zapowiedział bardzo surowe konsekwencje. Co ciekawe, o samym zbrodniarzu wojennym pojawiają się sprzeczne komunikaty. Według zachodnich agencji prasowych i radarów, które kontrolują ruch powietrzny, samolot z Władimirem Putinem odleciał do Petersburga. Z kolei Dmitrij Pieskow zdementował te informacje i zakomunikował, że prezydent Rosji wciąż przebywa na Kremlu.

Relację na żywo z sytuacji w Rosji prowadzimy w tym miejscu: Bunt Prigożyna w Rosji. Potężna eksplozja w Rostowie, słychać strzały [RELACJA NA ŻYWO]

Raport Złotorowicza - Portal Obronny. Dr Bartłomiej Gajos o propagandzie Putina
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany