Rakieta Putina uderzyła w statek Turcji! Wideo pokazuje wielki pożar

i

Autor: Twitter/@ukraine_world Rakieta Putina uderzyła w statek Turcji! Wideo pokazuje wielki pożar

Wojna na Ukrainie

Rakieta Putina uderzyła w statek Turcji! Wideo pokazuje wielki pożar

2023-01-26 7:17

Rakieta Władimira Putina uderzyła prosto w turecki statek zacumowany w porcie w Chersoniu. Nie ma jeszcze komentarzy żadnej ze stron odnośnie tego wydarzenia. Czy był to przypadek związany z wymianą ognia na Ukrainie? W mediach społecznościowych pojawiły się filmy z płonącą jednostką turecką. Nie ma na razie informacji o ofiarach.

Rosyjska rakieta uderzyła w statek Turcji! Ogromny pożar, filmy krążą w mediach społecznościowych

Co teraz zrobi Turcja? Rosyjska rakieta uderzyła w turecki statek towarowy, który zacumowany jest w porcie w Chersoniu na południu Ukrainy. Poinformowała o tym agencja Reutera. Jednostka o nazwie Tuzla i pływająca pod turecką banderą utknęła w porcie w Chersoniu jeszcze na samym początku wojny na Ukrainie, a wraz z nią dwanaście innych tureckich statków. Według firmy Ambrey zajmującej się bezpieczeństwem morskim Tuzla została trafiona jeszcze we wtorek, 24 stycznia. Dopiero teraz jednak pojawiły się informacje na ten temat. W mediach społecznościowych pojawiły się filmy z płonącym tureckim drobnicowcem. należącym do firmy Cayeli Shipping.

Rakieta Putina trafiła w statek towarowy. Nie ma informacji o ofiarach

Czy ktoś zginął podczas incydentu w porcie w Chersoniu? Na szczęście na razie brak jakichkolwiek informacji o ofiarach trafienia rosyjskiej rakiety w turecki statek towarowy. Nie ma jeszcze komentarzy żadnej ze stron odnośnie tego wydarzenia, ani Rosji, ani Turcji. Feralny statek utknął w porcie w Chersoniu, ponieważ podobnie jak pozostałych zacumowanych tam jednostek tureckich nie dotyczy ich umowa w sprawie transportu dostaw zboża przez Morze Czarne, wynegocjowana w ubiegłym roku przez ONZ. Zapewne jest to przypadek, a nie intencjonalny atak na państwo trzecie, incydent podobny do sprawy rakiety w Przewodowie czy rakiet spadających na terenach przygranicznych Mołdawii.

Sonda
Czy Rosja zaatakuje także inne kraje?
Raport Złotorowicza - Dr Karol Wasilewski: Turcja nie chce stracić ani Ukrainy, ani Rosji

Zachodnie czołgi aż TRZYKROTNIE lepsze od rosyjskich?

Posłuchaj, co mówi wojskowy ekspert!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany