Rihanna zastąpi królową Elżbietę?! Została bohaterką narodową, a teraz...

2021-12-02 12:45
Rihanna została bohaterką narodową! Zastąpi królową Elżbetę II ?!
Autor: AP Rihanna została bohaterką narodową! Zastąpi królową Elżbetę II ?!

Czyżby Rihanna (33 l.) miała szanse zostać nową królową Barbadosu?! Dopiero co karaibska wyspa uzyskała pełną niezależność od Elżbiety II, ogłaszając się republiką i wypowiadając przysięgę wierności brytyjskiej monarchini, a już władze Barbadosu uhonorowały Rihannę w najwyższy możliwy sposób. Fani gwiazdy czekają z zapartym tchem na rozwój wydarzeń!

To były wzruszające chwile dla pięknej Rihanny (33 l.) i dla całego Barbadosu. W poniedziałek seksowna gwiazda w oszałamiającej kreacji dostąpiła zaszczytu, jaki wcześniej stał się udziałem zaledwie 11 osób. Piosenkarka otrzymała z rąk prezydent Sandry Mason odznaczenie National Hero Award, czyli medal dla bohatera narodowego Barbadosu. Jedyną kobietą w historii, któa zdobyła to odznaczenie, jest poza Rihanną liderka ruchu religijnego Sarah Ann Gill, zmarła w 1866 roku, zaś jedynym żyjącym odznaczonym gracz w krykieta Sir Garfield (85 l.). Rihanna była bardzo wzruszona, a jej fani czekają z zapartym tchem na rozwój wydarzeń! Dlaczego? Odznaczenie zostało przyznane Rihannie chwilę po tym, jak karaibska wyspa uzyskała pełną niezależność od Elżbiety II, ogłaszając się republiką i wypowiadając przysięgę wierności brytyjskiej monarchini. Gdy w zeszłym roku taka decyzja została przegłosowana na Barbadosie, fani Rihanny od razu zaczęli wzywać do ustanowienia jej nową królową!

NIE PRZEGAP: Cała nowa płyta Adele to PLAGIAT?! Mało znana piosenkarka oskarża

NIE PRZEGAP: Pedofil umówił Trumpa z 14-latką?! Szokujące słowa w sądzie

Czy internetowa akcja przyniesie efekty? Sądząc po ostatnich zaszczytach dla Rihanny, nie jest to wykluczone! Uroczystość ogłoszenia Barbadosu republiką odbyła się na karaibskiej wyspie w poniedziałek wieczorem czasu miejscowego w stolicy kraju, Bridgetown. Uczestniczył w niej między innymi książę Karol. Pierwszą prezydent Barbadosu została Sandra Mason, dotychczasowa gubernator generalna. Rihanna została ogłoszona Bohaterką Narodową chwilę po tym, jak formalnie Elżbieta II przestała być monarchinią Barbadosu. “Abyś dalej lśniła jak diament i przynosiła zaszczyt swojemu narodowi przez swoje dzieła i czyny” - mówiła do Rihanny pani prezydent, nawiązując do słów piosenki "Diamonds".

NIE PRZEGAP: Książę jest poważnie chory?! Sensacja w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: 270 Polaków utknęło w Maroku! To przez wariant Omikron koronawirusa

Sonda
Czy Rihanna powinna zostać nową królową Barbadosu?
Klaudia Antos o współpracy z Rihanną: To było wyczerpujące fizycznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE