Robert De Niro ma nową miłość! Nie zgadniesz, czym ona się zajmuje

2021-10-06 12:00

Robert De Niro (78 l.) nie zwalnia tempa! Gwiazdor trzy lata temu rozwiódł się z Grace Hightower (66 l.) i choć sądowe awantury o majątek wart pół miliarda dolarów jeszcze się nie skończyły, to u boku gwiazdora pojawiła się nowa, znacznie młodsza i bardzo tajemnicza piękność. Aż trudno uwierzyć, czym się zajmuje!

Plotki o tym romansie elektryzują teraz Hollywood! Robert De Niro (78 l.) nie zamierza odchodzić ani na zawodową, ani na miłosną emeryturę. Gwiazdor trzy lata temu rozwiódł się z Grace Hightower (66 l.) i choć ich sądowe awantury o majątek wart pół miliarda dolarów jeszcze się nie skończyły, to u boku gwiazdora pojawiła się nowa, znacznie młodsza i bardzo tajemnicza piękność. De Niro i Tiffany Chen miesiąc temu zostali przyłapani na czułościach we Francji, m.in. na jachcie miliardera Jamesa Packera. Teraz parę widziano w Nowym Jorku w towarzystwie dzieci De Niro: Juliana (25 l.), Elliota (23 l.) i Helen (9 l.). Tiffany miała na twarzy maseczkę i wyraźnie nie była zadowolona z najazdu paparazzich. Kim jest Tiffany Chen?

NIE PRZEGAP: Zakonnice gwałciły dzieci krzyżami. 330 tysięcy ofiar pedofilii w Kościele

NIE PRZEGAP: Tatu wracają! Nie da się ich rozpoznać. Ale się zmieniły!

Tiffany Chen jest... instruktorką i prawdziwą mistrzynią sztuk walki! Jakiś czas temu w sieci pojawiły się jej zdjęcia z treningu wraz z De Niro. Najwyraźniej zwinna Tiffany mocno zauroczyła jednego z największych gwiazdorów Hollywood. Ile sportsmenka może mieć lat? Nie sposób znaleźć żadnych informacji na ten temat, jednak piękna Azjatka wygląda na dwukrotnie młodszą od aktora. Tymczasem rozwód Roberta De Niro z Grace Hightower (66 l.) trwa. To jego druga żona, ślub wzięli w 1997 roku, pierwszą żoną była Diahnne Abbott (od 1976 do 1988).

NIE PRZEGAP: Wyswatał księżną Kate z Williamem. Dziś szuka go policja!

NIE PRZEGAP: Trump WYPADŁ z listy najbogatszych! Stracił 600 milionów

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE