niemowlę rączka

i

Autor: Getty Images Dzieci można zrozumieć przez język ciała. Co mówi sposób układania rączki?

Trojaczki w różnym wieku

Rodziła trojaczki przez cztery lata! Dzieci mają od miesiąca do 4 lat

2022-08-05 10:40

Czy to możliwe, by trojaczki były w różnym wieku? W dzisiejszych czasach jak najbardziej. Małżeństwo z Wielkiej Brytanii zdecydowało się na zabieg in vitro. Potem trzy kolejne embriony wykorzystywali w różnych latach. Tym sposobem przyszli na świat Cameron (4 l.), Isabella (2 l.) i miesiąc temu Gabriella (1 mies.).

Trojaczki z Wielkiej Brytanii są w różnym wieku. Przyszły na świat dzięki in vitro

Karen Marks (35 l.) i jej mąż James Marks (37 l.) z brytyjskiego Taunton wzięli ślub w 2014 roku. Para zawsze bardzo chciała mieć dzieci, ale chociaż kolejne miesiące małżeńskiego życia mijały, kobieta nie mogła zajść w ciążę. W końcu małżonkowie udali się do lekarza, by stwierdzić, z czego wynikają te kłopoty z płodnością. Jak się okazało, zawiniły problemy z zapłodnieniem po stronie kobiety. Para postanowiła zdecydować się zatem na zabieg sztucznego zapłodnienia. Nie udało się od razu, jednak po paru latach prób powstało kilka embrionów. Marksowie wykorzystali jeden i tym sposobem w 2018 roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko - 4-letni dziś Cameron. Po roku Karen i James Marks zdecydowali się na kolejnego potomka. Do macicy kobiety został wszczepiony kolejny embrion, a ponieważ został poczęty w dokładnie tym samym momencie poprzez in vitro, co poprzedni, następne dziecko Brytyjczyków było bliźniakiem pierwszego, chociaż między Cameronem a 2-letnią dziś Isabellą były dwa lata różnicy. Ale to nie wszystko.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Trzynaście osób spłonęło w klubie nocnym! Przerażające wideo trafiło do sieci

PRZECZYTAJ TAKŻE: "To się skończy we łzach". Przyjaciółka rodziny królewskiej o małżeństwie Meghan Markle

Sonda
Czy u kogoś z Twoich bliskich lub znajomych urodziły się trojaczki?

Zapłodnienie in vitro. Trojaczki rodziły się w odstępie czterech lat

Małżonkowie z brytyjskiego Taunton zdecydowali się na jeszcze jedno dziecko z tego samego zestawu embrionów. Gabriella (1 mies.) przyszła na świat na początku lipca 2022 roku. Tym sposobem z bliźniaków zrobiły się trojaczki, każde w innym wieku. "To niesamowite mieć troje dzieci, kiedy najpierw nie wierzyło się, że będzie się miało chociaż jedno. moje serce jest teraz pełne" - mówi Karen Marks cytowana przez "Daily Mail". Kiedy dzieci dorosną, ich podobieństwo do siebie nawzajem zacznie być coraz bardziej widoczne! Na pewno będą musiały nie raz tłumaczyć, jak to możliwe, że są trojaczkami, ale urodziły się w różnych latach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Uprawiali seks z psem przez osiem lat! Para aresztowana, dowodem wideo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zrzucił przypadkową kobietę z molo dla zabawy! Ofiara nie żyje

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najwyższe, największe, najgłębsze. Znasz polskie i światowe rekordy?

Pytanie 1 z 17
Który szczyt jest najwyższy na świecie?
Fałszywe "Trojaczki" z Wysokiej Kamieńskiej. Wszyscy dali się nabrać
Nasi Partnerzy polecają