Putin

i

Autor: AP Rosyjskie rakiety spadły przy granicy z Polską!

Rosyjskie rakiety spadły przy granicy z Polską! Szokujące informacje

2022-06-25 8:44

Zaciekłe walki na Ukrainie trwają na wschodzie kraju, ale niestety całe państwo jest narażone na działanie rosyjskich rakiet! Cztery z nich spadły tej w sobotę, 25 czerwca w nocy przy granicy z Polską. Zaatakowano obiekty wojskowe w obwodzie lwowskim.

Wojna na Ukrainie. Rosyjskie bomby spadły przy granicy z Polską

O szokującym, rosyjskim ataku poinformował Maksym Kozycki, szef obwodu lwowskiego. Jak przekazał, w sobotę, 25 czerwca około godz. 4.00 rano ostrzelany z rakiet został obiekt wojskowy w rejonie (powiecie) jaworowskim, kilkanaście kilometrów od polskiej granicy. Kozycki dodał, że ostrzał przeprowadzono z Morza Czarnego. Według wstępnych informacji, ukraińskim siłom udało się zestrzelić dwie rakiety. - Cztery, niestety, doleciały - dodał. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały ranne.

Czytaj również: Putin jedzie na Białoruś pierwszy raz od trzech lat. Spotkanie Putina z Łukaszenką tuż przy polskiej granicy!

To nie pierwszy przypadek, kiedy rosyjski ostrzał sięga celów blisko polskiej granicy. Już w pierwszym dniu wojny wojska Putina zaatakowały obwód lwowski. W kolejnych miesiącach wojny na Ukrainie bombardowania w rejonie Lwowa były kontynuowane.

Zobacz koniecznie: Putin powiedział, kiedy skończy wojnę! Taki jest jego warunek

Prof. Agnieszka Legucka: Rosjanie będą eksterminować Ukraińców
Sonda
Czy w związku z wojną na Ukrainie obawiasz się drastycznych podwyżek cen żywności?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE