ROZSTANIE Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Dawna kochanka udzieliła wywiadu

2021-05-13 6:52 Zofia Dąbrowska
Książę Harry i Meghan Markle w ciąży w 2019 roku
Autor: Facundo Arrizabalaga/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry nie będą długo małżeństwem! Ich rozstanie jest kwestią czasu i najprawdopodobniej dojdzie do niego już niebawem. Tak twierdzi dawna kochanka brytyjskiego księcia. Lady Victoria Hervey udzieliła wywiadu magazynowi "Closer". Wspomina w nich czasy, kiedy Meghan Markle i książę Harry byli zaledwie narzeczeństwem. Bywalczyni brytyjskich salonów już wówczas przewidziała, że koniec końców Meghan Markle będzie chciała uciec do Ameryki i to według Lady Victorii Hervey będzie początkiem końca małżeństwa Meghan i księcia Harry'ego.

Rozwód Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Nowe światło na relację łączącą książęta Sussex może rzucać najnowszy wywiad, jakiego udzieliła niegdysiejsza kochanka innego ważnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej - skompromitowanego dziś księcia Andrzeja. Jednak kiedy Meghan Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej, książę Andrzej nie spodziewał się jeszcze, że zostanie zmuszony do usunięcia się w cień. A była kochanka Andrzeja, Lady Victoria Hervey, obserwowała rodzącą się miłość Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dziś wspomina swoje wrażenia w wywiadzie dla magazynu "Closer". Co powiedziała? Padły mocne słowa!

NIE PRZEGAP: NOWY spór brytyjskich książąt! Chodzi o księżną Dianę. Bedzie skandal?

"Myślę, że za szybko się pobrali, te zaloty trwały zbyt krótko. Ja po prostu nie widzę szans na to, by to przetrwało. Pamiętam, jak tuż przed ich ślubem pomyślałam: 'Oni się pobiorą, będą mieli kilkoro dzieci... A ona w końcu będzie chciała żyć w Ameryce" - powiedziała Lady Victoria Hervey. Meghan Markle poznała księcia Harry'ego w lipcu 2016 roku. W listopadzie 2017 roku para ogłosiła zaręczyny, zaś ślub odbył się w maju 2018 roku, po niespełna dwóch latach znajomości. W styczniu 2020 roku Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej jako jej pracujący członkowie.

NIE PRZEGAP: Nieślubne dziecko w brytyjskiej rodzinie królewskiej?! Nowe informacje

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze