NOWY spór brytyjskich książąt! Chodzi o księżną Dianę. Bedzie skandal?

2021-05-11 6:30
Książę Harry i książę William
Autor: Pool PA/Associated Press/East News

Szykuje się nowy skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Aż trudno uwierzyć, że niemal każdy dzień przynosi nowe rewelacje na temat konfliktu księcia Harry'ego i Meghan Markle z resztą rodziny królewskiej. Tym razem temat kłótni, jaka wybuchła między zwaśnionymi stronami, jest wyjątkowo delikatny. Chodzi o księżną Dianę, tragicznie zmarłą matkę księcia Williama i księcia Harry'ego, która zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku. Jej synowie nie mogą dojść do porozumienia w jednej ważnej sprawie.

Między księciem Williamem a księciem Harry znowu mnożą się napięcia! Jak informuje "The Sun", tym razem temat kłótni, jaka wybuchła między zwaśnionymi stronami, jest wyjątkowo delikatny. Chodzi o księżną Dianę, tragicznie zmarłą matkę księcia Williama i księcia Harry'ego, która zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku. 1 lipca tego roku w ogrodach Pałacu Kensington ma zostać odsłonięty pomnik księżnej Diany. O ile jej synowie byli zgodni w kwestii projektu figury, to samą uroczystość wyobrażają sobie inaczej.

NIE PRZEGAP: Szok! Majtki królowej brytyjskiej trafiły na aukcję. Kosztują fortunę

Według "The Sun" książę William i książę Harry "uparli się, by wygłosić osobne przemówienia", ponieważ "mogą nie mieć takiego samego zdania" w sprawach mających związek z uroczystością. Wszystko wskazuje na to, że nawet w kwestii księżnej Diany bracia nie są zgodni. Może tutaj chodzić o porównanie sytuacji Diany z sytuacją Meghan Markle przed jej odejściem z brytyjskiej rodziny królewskiej. Na takie porównanie pozwolił sobie Harry, mówiąc w wywiadzie u Oprah Winfrey: "Widziałem, jak historia mojej matki się powtarza".

NIE PRZEGAP: Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE