Putin, Kadyrow

i

Autor: AP Putin, Kadyrow

O co chodzi?!

Roztrzęsiony Kadyrow tłumaczy się przed schorowanym Putinem? Wszystko zdradza nagranie!

2023-03-14 11:53

To, że Ramzan Kadyrow utrzymuje kontakty z Władimirem Putinem nikogo nie powinno dziwić. jednak to ich pierwsze spotkanie od czasu rozpoczęcia pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę. Doszło do niego w miniony poniedziałek (13.03.2023). Uważni obserwatorzy, którzy widzieli nagranie z tego wydarzenia zwrócili uwagę to, jak zachowywali się Putin i Kadyrow. Zgodnie uznali, że ten pierwszy ma symptomy choroby, a drugi jest roztrzęsiony.

Sporo uwagi nagraniu ze spotkania Putina i Kadyrowa poświęcił Will Vernon, dziennikarz BBC. To właśnie on zwrócił uwagę na to, że w jego trakcie Ramzan Kadyrow sprawia wrażenie zdenerwowanego i cały się trzęsie - pisze gazeta.pl. Dziennikarz ma także spostrzeżenia względem rosyjskiego przywódcy, Władimira Putina. Wedle jego obserwacji prezydent ponownie trzyma się stołu. To przypomina o spekulacjach na temat zdrowia dyktatora. Jak zauważa gazeta.pl Vernon nie kończy na tym swoich domysłów. Baczną uwagę zwraca także na zachowanie przywódcy Republiki Czeczeńskiej, Ramzana Kadyrowa. Mężczyzna, w trakcie spotkania, posiłkuje się notatkami spisanymi na kartkach. To właśnie owe "ściągi" przykuwają uwagę. Są zapisane dużymi literami. Można to dostrzec w nagraniu ze spotkani. Gdy ogląda się je w zwolnionym tempie można odczytać pierwsze słowa: "drogi Władimirze Władimirowiczu" - podaje agencja Unian.

Przeczytaj także: Putin tworzy nową "bombę"? Senator apeluje o ograniczenie podróży

- Krótko mówiąc, Kadyrow jest albo głupi, albo ślepy. Lub wszystko naraz, co jest bardziej prawdopodobne w jego przypadku - cytuje agencję Unian gazeta.pl.

Agencja RIA Novosti poinformowała, że Kadyrow miał zapewnić Putina o tym, ze jego armia zamierza działać "do końca" w Ukrainie. Na tym jednak miał nie poprzestać i w dalszej części przemowy Kadyrow miał zapewnić rosyjskiego dyktatora o swojej wierności.

Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?