Sean Penn się OŻENIŁ. Ma 60 LAT a ona 28! Zobacz GORĄCE zdjęcie

2020-08-03 13:30 zw
Sean Penn
Autor: archiwum se.pl

Zobacz gorące zdjecie nowej ukochanej hollywoodzkiego gwiazdora! Sean Penn (60 l.) ożenił się podczas sekretnej ceremonii. Sakramentalne "tak" powiedziała gwiazdorowi australijska aktorka młodsza od niego aż o 32 lata. Jej uroda zapiera dech w piersiach!

Dla niej to pierwsze małżeństwo, a dla niego już trzecie. On jest wielkim hollywoodzkim gwiazdorem i zapoznanym łamaczem serc, a ona dwudziestokilkuletnią pięknością. Sean Penn (60 l.) ożenił się podczas sekretnej ceremonii, prawdopodobnie w Los Angeles. Sakramentalne "tak" powiedziała mu młodsza od niego aż o 32 lata aktorka. Kim ona jest? Trzecia wybranka Seana Penna to Leila George, australijska aktorka urodzona w Sydney i wychowana w Wielkiej Brytanii.

https://www.instagram.com/p/Bog-kC5A9i8/

Para poznała się w Stanach Zjednoczonych, gdzie aktorka wyjechała, by robić karierę w branży filmowej. Ona i Sean Penn zaczęli spotykać się w 2016 roku, kiedy Leila George miała zaledwie 24 lata. Związek ten wywoływał więc wielkie emocje w shobiznesie. A choć wielu nie dawało mu szans na przetrwanie, to Penn i 28-latka właśnie wzięli sekretny ślub! Poprzednie żony Penna to aktorka Robin Wright (1996-2010) i sławna piosenkarka Madonna (1985-1989).

Suknia ślubna na stuletnią rocznicę urodzin Jana Pawła II

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze