Sekretny syn króla Karola o księciu Harrym: Mój brat został wyru...ny tak jak ja

i

Autor: AP/Kin Cheung; Facebook/Simon Charles Dorante-Day Sekretny syn króla Karola o księciu Harrym: "Mój brat został wyru...ny tak jak ja"

Nieślubny syn króla atakuje!

Sekretny syn króla Karola ostro o księciu Harrym: "Został wyru...ny tak jak ja". Żal mu "brata"?

2022-12-13 14:03

56-letni Simon Dorante-Day, który uważa, że jest nieślubnym dzieckiem króla Karola III i Camilli Parker-Bowles, staje w obronie swojego domniemanego brata, księcia Harry'ego. To jego reakcja na to, jak coraz śmielej opowiadają o tym, dlaczego opuścili rodzinę królewską. "Gdybym ich spotkał, przytuliłbym ich. Ojciec wyru...ł Harry'ego tak jak mnie" - mówi.

Brytyjska rodzina królewska stoi w obliczu jednego z największych kryzysów w jej historii. Na dniach, a dokładnie 10 stycznia 2023 roku, ukażą się określane jako sensacyjne dzienniki księcia Harry'ego zatytułowane "Spare", które mogą nawet podobno obalić króla Karola III. Sam książę zainkasował za nie ponoć okrągłą sumkę 35 mln funtów (prawie 200 mln zł). Światło dzienne ujrzała też część dokumentu Netfliksa, poświęconego Harry'emu i jego żonie Meghan Markle, którzy od lat pozostają w konflikcie z resztą royalsów. 

Simon Dorante-Day: "Piłowali mi zęby, żeby ukryć moje pochodzenie"

Tymczasem król Karol III, który na tronie zasiada od śmierci swojej matki, królowej Elżbiety, czyli zaledwie od nieco ponad trzech miesięcy, ma jeszcze jeden problem. Jest nim jego domniemany, sekretny syn, Australijczyk, Simon Dorante-Day. 56-latek urodził się 5 kwietnia 1966 roku w brytyjskim Portsmouth. Kilka miesięcy później miał zostać oddany do adopcji i z nową rodziną przenieść się do Australii. Zgodnie z jego teorią, przyszedł na świat, gdy Karol miał 17 lat, a Camilla Parker-Bowles, która ma być jego matką, 18 lat. Od pewnego czasu Dorante-Day próbuje udowodnić, że w jego żyłach płynie błękitna krew i że to właśnie on, a nie William i Harry, ma przede wszystkim prawo do dziedziczenia tronu po Karolu. Przekonuje też, że w dzieciństwie został poddany okrutnym zabiegom, które miały ukryć jego królewskie pochodzenie. "Moje oczy były niebieskie, ale przymusowo zostały zmienione na brązowe, gdy miałem osiem lat. Z kolei dwa moje zęby opiłowano, gdy miałem 15 lat" - twierdzi. Australijczyk zdradził, że krótko przed śmiercią Elżbiety II, wysłał do niej list z prośbą, by zmusiła Karola do poddania się badaniu DNA na ojcostwo. "Karol dostał to, czego chciał - dostał tron, dostał żonę, dostał wszystko. Ja też chcę dostać to, o co walczę. (...) Jeśli nie jest moim ojcem, niech to udowodni" - mówił w czasie wywiadu z australijskim "7News". 

Nieślubny syn Karola III. "Przytuliłbym Harry'ego i Meghan"

Teraz serwis "Marca" zauważa, że choć Dorante-Day wciąż nie skomentował dokumentu Netfliksa o Harrym i Meghan, to już kiedyś stanął w obronie rzekomego brata. Zrobił to po słynnym, szokującym wywiadzie, jakiego para [książę i Megan Markle - przyp. red.] udzieliła Oprah Winfrey. Powiedział wówczas: "Harry został wyru...ny przez swojego tatę, zupełnie tak, jak ja. Pierwszą rzeczą, jaką bym zrobił, gdybym spotkał Harry'ego i Meghan, to mocno ich przytulił. Myślę, że tego potrzebują". Dorante nie kryje jednak, że sam chciałby stać się bohaterem filmu lub serialu Netfliksa. 

Sonda
Czy wierzysz, że Simon Dorante-Day jest synem Karola i Camilli?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała