Nieślubny syn króla Karola III przeżył piekło? Zmienili mi kolor oczu, opiłowali zęby, żeby ukryć tożsamość

i

Autor: AP/Alastair Grant; Facebook/Simon Charles Nieślubny syn króla Karola III przeżył piekło? "Zmienili mi kolor oczu, opiłowali zęby, żeby ukryć tożsamość"

Piekło sekretnego dziecka króla

Nieślubny syn króla Karola III wyznaje: "Zmienili mi kolor oczu, opiłowali zęby, by ukryć tożsamość"

2022-09-30 7:44

Simon Dorante-Day, 56-letni "sekretny syn" króla Karola III i Camilli Parker-Bowles, po śmierci królowej Elżbiety II ujawnił ostatni list, jaki do niej napisał. Prosił, aby nakłoniła swojego syna, czyli Karola, do poddania się badaniu DNA. Opisał w nim też okrutne zabiegi, którym jako dziecko został rzekomo poddany, by nikt nie domyślił się, że w jego żyłach płynie błękitna krew. "Piłowali mi zęby!".

Simon Dorante-Day mieszka w Australii. Ojciec dziewięciorga dzieci od lat twierdzi, że jest ukrywanym, nieślubnym dzieckiem króla Karola II i jego obecnej żony, Camilli Parker-Bowles. Mężczyzna miał się urodzić, gdy Karol miał zaledwie 17 lat. Od razu został oddany do adopcji, by uniknąć skandalu na dworze królewskim. Jego adopcyjni dziadkowie ponoć pracowali w Pałacu Buckingham. Teraz "sekretny syn" próbuje dociekać swoich praw. Żąda, by Karol poddał się testowi DNA, straszy dwór sądem. Po śmierci królowej Elżbiety II, czyli swojej rzekomej babci, ujawnił treść ostatniego listu, jaki do niej napisał. Błagał w nim o pomoc, wyjawił też okrutne praktyki, jakim rzekomo został poddany jako dziecko po to, by ukryć jego prawdziwą tożsamość.

Król Karol III ma nieślubnego syna? "Zmienili mi kolor oczu, piłowali zęby"

"Rozumiem i do pewnego stopnia wybaczam działania, które zostały podjęte w przeszłości w związku z moją egzystencją, ale nie mogę zapomnieć, co się wydarzyło" - napisał. Czego nie może zapomnieć? Między innymi tego, że jako małemu chłopcu zmieniono mu kolor oczu. "Moje oczy były niebieskie, ale przymusowo zostały zmienione na brązowe, gdy miałem osiem lat. Z kolei dwa moje zęby opiłowano, gdy miałem 15 lat". Jak pisze "Daily Star", Dorante-Day twierdzi, że o tym, czyim tak naprawdę jest synem, powiedzieli mu jego przybrani rodzice, Winifred i Earnest Bowlden, podczas podróży do Wielkiej Brytanii w 1998 roku.

Sekretny syn brytyjskiego króla. "Jeśli nie jest moim ojcem, niech to udowodni"

Czy Australijczyk próbuje w ten sposób dokonać "skoku" na królewską kasę?  Kilka tygodni temu w rozmowie z "7News" powiedział: "Karol dostał to, czego chciał - dostał tron, dostał żonę, dostał wszystko. Ja też chcę dostać to, o co walczę. (...) Jeśli nie jest moim ojcem, niech to udowodni".

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała