Szok! Król Karol III skreślił Meghan i Harry'ego z listy gości. Chodzi o pogrzeb Elżbiety II ojarocka 3:27 PM

i

Autor: AP/Andrew Matthews; AP/Danny Lawson Szok! Król Karol III skreślił Meghan i Harry'ego z listy gości. Chodzi o pogrzeb Elżbiety II ojarocka 3:27 PM

Nie będzie pojednania?

Szok! Meghan i książę Harry skreśleni z listy gości. Chodzi o pogrzeb królowej Elżbiety II

2022-09-18 10:56

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września w wieku 96 lat. Jej uroczystości pogrzebowe są zaplanowane na poniedziałek, 19 września. Śmierć królowej wydaje się być pretekstem do tego, by skonfliktowana rodzina królewska mogła się wreszcie pogodzić. Niewiele jednak na to wskazuje, szczególnie w obliczu tego, co właśnie zrobił król Karol III. Dla Meghan i Harry'ego to prawdziwy cios!

Królowa Elżbieta II nie żyje. Jej śmierć nie scali rodziny?

Choć pogrzeb królowej Elżbiety odbędzie się w poniedziałek, to już na niedzielę (18 września) król Karol III zaplanował niezwykle ważne uroczystości państwowe związane z pożegnaniem swojej matki. "Król i królowa małżonka przyjmą głowy państw i oficjalnych gości zagranicznych w Pałacu Buckingham przed państwowym pogrzebem Jej Królewskiej Mości. To będzie oficjalne wydarzenie państwowe" - można przeczytać w komunikacie Pałacu Buckingham, cytowanym przez "Hello! Magazine". Wśród przywódców i przedstawicieli państw, z jakimi nowa para królewska spotka się w niedzielę, znajdują się m.in. prezydent USA Joe Biden, prezydent Francji Emmanuel Macron, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką orz pierwsza dama Ukrainy, Ołena Zełenska. 

ZOBACZ RELACJĘ Z POGRZEBU ELŻBIETY II NA ŻYWO

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Meghan i Harry wykluczeni z ważnego wydarzenia

W oświadczeniu zaznaczono, że w spotkaniu wezmą udział tyko ci członkowie rodziny królewskiej, którzy w sposób oficjalny nimi pozostają. A to oznacza, że wstępu do Pałacu Buckingham nie będzie miał młodszy syn króla Karola III, Harry, ani jego żona Meghan. Para bowiem przed dwoma laty zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Kogo jeszcze zabraknie na niedzielnym spotkaniu?

CZYTAJ TAKŻE: W TAKI sposób król Karol III dowiedział się o nadchodzącej śmierci matki. "Kroki na korytarzu, potem cisza!"

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Śmierć królowej Elżbiety. Książę Andrzej także w niełasce

Los Meghan i Harry'ego podzieli również brat króla Karola III i syn zmarłej królowej Elżbiety, książę Andrzej, który w ostatnich latach był bohaterem kilku seksskandali i z tego powodu utracił część królewskich przywilejów. Wygląda więc na to, że  nowy król nie ma zamiaru skupiać się na cementowaniu swojej skonfliktowanej rodziny. 

CZYTAJ TAKŻE: Szał po śmierci królowej Elżbiety II. TEN alkohol ekspresowo znika z półek. Jak zrobić jej ulubiony drink?

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają