Skandal w Miss USA! Wybory są ustawione!. Szokujące słowa kandydatki

i

Autor: Instagram/Miss Montana USA, Heather Lee O’Keefe; Instagram/R’Bonney Gabriel Skandal w Miss USA! "Wybory są ustawione!". Szokujące słowa kandydatki

Skandal na wyborach miss

Skandal w Miss USA! "Wybory są ustawione!". Szokujące słowa kandydatki

2022-10-11 5:10

Wielki skandal w Miss USA! Po tym, jak konkurs piękności wygrała R'Bonney Gabriel (28 l.), jej rywalka oskarżyła organizatorów imprezy o to, że wynik ten był z góry przesądzony, a całe wybory ustawione! "Potraktowano nas jak marionetki" - mówi Miss Montana. Jest oświadczenie organizatorów!

Wybory Miss USA były ustawione?! Mocne oskarżenia jednej z finalistek, druga potwierdza oskarżenia

Takiego skandalu na konkursie piękności dawno nie było! Ameryką wstrząsnęły sensacyjne wyznania uczestniczki wyborów Miss USA. 3 października odbył się uroczysty finał tego konkursu. Najpiękniejszą Amerykanką została 28-letnia R'Bonney Gabriel, Miss Teksasu. Już 14 stycznia 2023 roku ma reprezentować Stany Zjednoczone w międzynarodowym konkursie Miss Universe w Nowym Orleanie. Czy do tego dojdzie? Jedno jest pewne - finał Miss Universe odbędzie się w cieniu niemałego skandalu. O co chodzi? Otóż parę dni po tym, jak konkurs piękności wygrała R'Bonney Gabriel, jej rywalka z Miss USA oskarżyła organizatorów imprezy o to, że wynik ten był z góry przesądzony, a całe wybory ustawione! "Potraktowano nas jak marionetki tylko po to, by zrobić show, by udawać, że to konkurs. Ja i wiele innych kandydatek czułyśmy, że oni juz wybrali zwyciężczynię. Jestem pewna, że od początku była faworyzowana. Dostała więcej możliwości" - mówi Miss Montana, Heather Lee O’Keefe (25 l.) o swojej świeżo koronowanej rywalce.

R'Bonney Gabriel została Miss USA. Inne finalistki wysuwają szokujące oskarżenia!

Coś jest na rzeczy, a może to tylko zazdrość przegranej? Miss Nowego Jorku Heather Nunez też napisała w mediach społecznościowych, że czuje się upokorzona i rozczarowana, bo wzięła udział w konkursie mając nadzieję na równe szanse... Co na to Miss USA R'Bonney Gabriel i organizatorzy Miss USA? Oczywiście zaprzeczają tym wszystkim oskarżeniom. Tylko patrzeć, jak sprawa zakończy się skandalizującym procesem!

Sonda
Czy uważasz, że wybory miss są ustawiane?

Jak naprawdę mają na imię te gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Jak ma na imię Sanah?
Finał Miss World