Skandal w rodzinie królewskiej! Mąż zdradzał księżniczkę z modelkami?!

2021-08-02 6:38
Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank
Autor: Jonathan Brady/Press Association/East News

Te zdjęcia wstrząsnęły brytyjską rodziną królewską i królową Elżbietą II! A sławna księżniczka, która zaledwie kilka miesięcy temu urodziła dziecko, musi zalewać się łzami. Jej męża przyłapano na jachce z kilkoma półnagimi modelkami. Jack Brooksbank, mąż księżniczki Eugenii i ojciec jej 5-miesięcznego syna obejmował piękności i nie szczędził im czułych gestów.

Kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Tym razem chodzi o szokujące zdjęcia męża księżniczki, który został przyłapany na jachcei w towarzystwie kilku półnagich piękności. Jack Brooksbank, mąż księżniczki Eugenii i ojciec jej 5-miesięcznego syna Augusta wybrał się na rajską śródziemnomorską wyspę Capri, podczas gdy jego żona została w domu z dzieckiem. 35-latek nie tracił czasu i mógł liczyć na liczne towarzystwo, w którym przeważały modelki - jedne z kostiumach kąpielowych, inne topless. Wśród piękności była włoska modelka Erica Pelosini, która raz po raz śmiało odsłaniała biust, a Jack Brooksbank chodził za nią krok w krok po łodzi, kładąc niekiedy rękę na jej plecach.

NIE PRZEGAP: Szokująca kreskówka o rodzinie królewskiej! Nie darowali nawet królowej

NIE PRZEGAP: Tajemnicza operacja pierwszej damy! Lekarze wydali oświadczenie

Co czeka Jacka Brooksbanka, kiedy wróci do Wielkiej Brytanii i spotka się z księżniczką Eugenią? Czy naprawdę zdradził ją z modelkami, a może w ostatnej chwili oparł się wielkiej pokusie? Jedn jest pewne - nieszczęsna księżniczna może czuć się upokorzona na oczach całego świata i z pewnością będzie miała mężowi wiele gorzkich słów do powiedzenia! A może czeka nas skandalizujący rozwód?!

NIE PRZEGAP: Znany kardynał napastował 16-latka?! Mówił, że to sakrament

NIE PRZEGAP: Niezaszczepieni nie będą mogli wychodzić z domu? Jest mowa o więzieniu

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE