Ślub Indie

i

Autor: shutterstock

aż ciężko w to uwierzyć

Śmierć panny młodej na weselu. Wprost nie do wiary, co stało się później

2023-03-06 13:53

Choć powszechnie wiadomo, że co kraj to obyczaj, to jednak wciąż wiele informacji ze świata potrafi mocno nas zaskoczyć. Nie inaczej stało się w przypadku historii opisanej przez magazyn "India Times". W trakcie uroczystości weselnych panna młoda miała atak serca, który zakończył się jej śmiercią. Co stało się później? Aż ciężko w to uwierzyć!

Dziennik "India Times" opisał historię, do której miało dojść 25 lutego. To wówczas pan młody, określany przez lokalne media jako Vishal, syn Ranabhai Butabhai Algotara, miał poślubić Hetal, córkę Jinabhai Rathora. Gdy uroczystości weselne zaczynały powoli dobiegać końca, panna młoda zemdlała. Gdy nie udawało się jej ocucić, wezwano służby medyczne, które zabrały ją do pobliskiego szpitala. Niestety, tam okazało się, że przyczyną utraty przytomności był zawał serca. Życia świeżo poślubionej kobiety nie udało się uratować...

Jednym ze świadków tragedii był radny miasta Bhavnagar. Laxmanbhai Rathore wspominał to wydarzenia dla dziennika jako coś niewyobrażalnie smutnego. Zdradził przy tym zaskakujący ciąg dalszy wydarzeń. Jak się okazało, obecni na uroczystości przekonali rodziców Hetal, by ci "nie zostawiali pana młodego i jego rodziny bez panny młodej" i... wydali za niego swoją młodszą córkę!

Ostatecznie rodzice zmarłej panny młodej zdecydowali się ulec namowom krewnych i doprowadzili do ślubu mężczyzny ze swoją młodszą córką.

Cała historia wywołała ogromne dyskusje w indyjskich mediach społecznościowych. - Panna młoda umiera na atak serca, a krewni przekonują pogrążoną w żałobie rodzinę, by ta nie odsyłała pana młodego 'z pustymi rękami' i wydała za niego siostrę zmarłej dziewczyny. Oto jak jednorazowe i zastępowalne są dziewczyny w indyjskim społeczeństwie - napisała internautka. Z kolei inny użytkownik ironicznie stwierdził, że "rodziny nie mogą sobie pozwolić na to, by ich inwestycja w ślub poszła na marne".

Sonda
Uważasz, że wesele bez dzieci to dobry pomysł?
UkrALina - poseł Adam Szłapka pojechał z pomocą do Bachmutu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany