Księżna Kate, książę Harry

i

Autor: AP Księżna Kate, książę Harry

Rodzina królewska

Smutna przepowiednia księcia Harry'ego o dzieciach Kate! "Wiem, jaki będzie koniec"

2023-01-25 6:50

Książę Harry nadal udziela wywiadów o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Tym razem wypowiedział szokujące i smutne słowa na temat... dzieci księżnej Kate i księcia Williama! Harry ma posępną przepowiednię dla jednego lub dwójki z nich. Uważa, że potomstwo następcy tronu może czekać zły los! O co chodzi?

Ponure słowa księcia Harry'ego o dzieciach księżnej Kate! Wieszczy zły los dwójce z nich

Książę Harry już od paru tygodni nieustająco promuje w amerykańskich mediach swoją skandalizującą autobiografię "Spare". Harry opisał ze szczegółami swoje życie seksualne, m.in. gorącą randkę z przyszłą żoną w hotelu oraz to, jak odmroził penisa. Nie zabrakło opisu bójki z bratem Williamem, który miał pchnąć go na ziemię podczas awantury o Meghan Markle oraz relacji z tego, jak Markle łkała na podłodze po sprzeczce z Kate. Podobno przez te wszystkie szczere sensacje nawet żona ma do niego pretensje... Ale Harry nadal udziela wywiadów o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Tym razem wypowiedział szokujące i smutne słowa na temat... dzieci księżnej Kate i księcia Williama! Harry ma posępną przepowiednię dla jednego lub dwójki z nich. Uważa, że potomstwo następcy tronu może czekać zły los!

Louise i Charlotte będą jak książę Harry?! Uciekinier z rodziny królewskiej ostrzega

Słowa księcia Harry'ego padły podczas rozmowy z Bryony Gordon z "The Telegraph". Poruszony został temat dzieci księcia Williama i księżnej Kate: George'a (10 l.), Charlotte (8 l.) i Louisa (5 l.). "Ja także czuję się odpowiedzialny za to, że z trójki tych dzieci przynajmniej jedno skończy tak jak ja, jako "to drugie". Bardzo mnie to martwi" - powiedział Harry, nawiązując do tytułu "Spare", czyli "Zapasowy". W książce napisał nawet, że jego zdaniem spłodzono go tylko po to, by William miał dawcę organów czy krwi w razie wypadku lub choroby... Wygląda więc na to, że Louise i Charlotte są według niego "zapasem" dla najstarszego, przygotowywanego do roli króla George'a.

Sonda
Trzymasz stronę Harry'ego w wojnie z rodziną królewską?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co napisał Książę Harry?

Książki z happy-endem pomagają w poprawie nastroju.

Nie wierzysz? Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają