Sprzedawali halucynogenny sok z żab. Działa 40 razy mocniej niż morfina!

i

Autor: Policja Sprzedawali halucynogenny sok z żab. Działa 40 razy mocniej niż morfina!

Prowadzili "rekolekcje"

Sprzedawali halucynogenny sok z żab. Działa 40 razy mocniej niż morfina!

2023-01-12 10:09

Para z Wielkiej Brytanii znalazła sobie złoty pomysł na biznes. W Hiszpanii założyła coś w rodzaju "domu uzdrowień", w którym prowadziła między innymi "rekolekcje szamańskie" oraz leczenie uzależnień i detoksykację. Małżeństwo "leczyło" ludzi m.in. silnie toksycznym jadem halucynogennych żab, a także narkotykami. Brali za to kupę forsy. Zostali zatrzymani.

Powoli chyba można mówić już o niepokojącym trendzie korzystania z pomocy takich podejrzanych "klinik" czy uzdrowisk, w których do "leczenia" wykorzystywane są mocno halucynogenne środki aplikowane pacjentom przez domorosłych szamanów. Jedno z takich miejsc zostało właśnie zlikwidowane w miejscowości Yecla w Hiszpanii. Jak podaje "Daily Star", "ośrodek odwykowy" był prowadzony przez parę z Wielkiej Brytanii: 47-letniego mężczyznę i 52-letnią kobietę.

Leczenie sokiem z żab. "40 razy silniejsza niż morfina"

"Para podobno stosowała narkotyki do wywoływania oszałamiających wizji lub transów podobnych do tych, które tworzyli tradycyjni południowoamerykańscy szamani w celu uzdrawiania. Wykorzystywali np. kambo, czyli wydzielinę żab drzewnych z Amazonii, o której mówi się, że jest 40 razy silniejsza niż morfina. Za jedną porcję kazali sobie płacić 88 funtów (prawie 500 zł)" - czytamy. Na terenie, na którym był prowadzony ośrodek, policjanci odnaleźli jeszcze między innymi konopie indyjskie, halucynogenne grzyby i ayahuaskę, czyli silnie psychodeliczną substancję pozyskiwaną z roślin. 

Brytyjscy "szamani" prowadzili "świątynię samorozwoju"

"Guardia Civil zlikwidowała duchowy dom odosobnień, w którym praktykowano również szamańskie rytuały lecznicze. W czasie nalotu domniemani szamani prowadzili rekolekcje ayahuasca dla siedmiu klientów" - informuje rzecznik lokalnej policji. Zaznacza, że brytyjska para reklamowała swoją hiszpańską "lecznicę" jako świątynię samorozwoju, ośrodek odwykowy i detoksykacyjny. 

Sonda
Miałaś/miałeś kiedyś halucynacje?
CBŚP zlikwidowało dwa laboratoria, w których produkowano narkotyki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany