Stary blog Meghan Markle jest w sieci! Zobacz, o czym kiedyś pisała!

2021-05-09 9:05 Zofia Dąbrowska
Meghan Markle
Autor: Instagram Meghan Markle

"The Tig" - to nazwa bloga, którego pisała Meghan Markle, zanim jeszcze poznała księcia Harry'ego i zdecydowała się zacząć życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Etykieta w Pałacu Buckingham zabraniała jej wszelkiej działalności w mediach społecznościowych, a luźne internetowe opowieści o restauracjach i modzie tez nijak nie pasowały do księżnej Sussexu, jaką się stała. Ale fani "The Tig" zebrali archiwalne wpisy i powrzucali je do sieci. Zobacz, jak i o czym pisała kiedyś Meghan Markle!

"Przebiec maraton. Przestać obgryzać paznokcie. Przestać przeklinać. Na powrót nauczyć się francuskiego. To są moje doroczne postanowienia noworoczne. Maraton się nie wydarzył. Przekleństwa pojawiają się, gdy jestem przepracowana lub czuję się wesoło po paru drinkach" - to fragment dawnego bloga późniejszej księżnej Sussexu! "The Tig", którego nazwa wzięła się od ulubionego wina Meghan Markle, był przez nią prowadzony w czasach, gdy jeszcze nie znała księcia Harry'ego, za to pracowała jako aktorka. Cytowany fragment pochodzi ze stycznia 2016 roku. W lipcu tego samego roku poznała księcia Harry'ego i jej życie zmieniło się na zawsze. W 2017 roku "The Tig" zamknął swoje internetowe podwoje.

NIE PRZEGAP: Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

Etykieta w Pałacu Buckingham zabraniała bowiem Meghan Markle wszelkiej działalności w mediach społecznościowych, a luźne internetowe opowieści o restauracjach i modzie tez nijak nie pasowały do księżnej Sussexu, jaką się stała. Ale fani "The Tig" zebrali archiwalne wpisy i powrzucali je do sieci. Można je zobaczyć na przykład TUTAJ. Moda, przepisy, zdjęcia pięknych wnętrz, restauracje i wina - trzeba przyznać, że "The Tig" przegląda się z przyjemnością. Może Meghan Markle wróci do prowadzenia tej strony?

NIE PRZEGAP: Chińska rakieta już spadła na Ziemię! Wiemy gdzie. Czy są zniszczenia?

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze