III wojna światowa. Straszliwa przepowiednia Baby Wangi!

2019-06-17 14:26 ZPL
Baba Wanga
Autor: printscreen youtube.com

Ostatnie napięcia na linii Iran - Stany Zjednoczone po raz kolejny wywołały falę spekulacji dotyczące wybuchu III wojny światowej. Co jakiś czas skala napięcia jest tak wielka, że wiele osób nie widzi innego zakończenia napiętych relacji niż konflikt zbrojny. Co na ten temat mówiła Baba Wanga, słynna wizjonerka z Bułgarii?

Baba Wanga to słynna bułgarska wizjonerka, której niektórzy przypisują m.in. przepowiednie dotyczące zamachu z 11 września, śmierci Józefa Stalin, zatonięcia rosyjskiego okrętu podwodnego "Kursk" czy rozpadu ZSRR. Sławę przyniosła jej również wizja, która dotyczy wybuchu III wojny światowej. Jej zdaniem, konflikt zbrojny wybuchnie w Syrii. W wojnę zaangażują się muzułmanie. Zostanie użyta broń chemiczna lub nuklearna. Po wojnie wyludnioną Europę podbiją Chiny. Baba Wanga zmarła w 1996 roku na raka piersi. Jej grób znajduje się w Petriczu (południowo-zachodnia część Bułgarii). W 2008 roku jej domu otwarto muzeum.

Tak wygląda KONIEC WSZECHŚWIATA. Niesamowite WIDEO!

O możliwej III wojnie światowej ostatnio zrobiło się głośno za sprawą bardzo groźnego ataku na tankowce w Zatoce Osmańskiej. Pisaliśmy o tym w tym miejscu:

III Wojna Światowa się rozpoczęła? Tajemniczy atak na tankowce w Zatoce Omańskiej [WIDEO]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze