USA: Striptizerka kandyduje na burmistrza! Zobacz, jak wygląda

i

Autor: Instagram/@liv.osthus

Hit czy kit?

Striptizerka kandyduje na burmistrza! Zobacz, jak wygląda

2024-03-02 5:10

W nocy rozbiera się i tańczy na rurze, ale w dzień chce być burmistrzem! Niejaka Viva las Vegas, czy raczej Liv Osthus, kandyduje na urząd najważniejszej osoby w amerykańskim Portland. Jak mówi rezolutna striptizerka, co prawda nie ma żadnego doświadczenia ani wiedzy w kwestii rządzenia miastem, ale to nic nie szkodzi, bo od 27 lat słucha ludzi i wie, czego im trzeba!

Striptizerka kandyduje na burmistrza Portland! Viva las Vegas przekonuje, że ma atuty potrzebne do zdobycia władzy

Miasto Portland w stanie Oregon nie ma ostatnio lekko. Można tam mówić o prawdziwej eksplozji problemów z narkotykami, zwłaszcza fentanylem, na ulicach jest coraz więcej bezdomnych. Jak temu zaradzić? Co robić z tym i z innymi kłopotami amerykańskiego miasta? Głowili się nad tym różni wytrawni politycy, ale jest ktoś, kto sądzi, że ma receptę na otwarcie nowej ery w dziejach Portland! Zawodowa striptizerka, niejaka Viva las Vegas, czy raczej Liv Osthus (49 l.), kandyduje na urząd najważniejszej osoby w amerykańskim Portland. W nocy rozbiera się i tańczy na rurze, ale w dzień chce być burmistrzem. Cytowana przez New York Post golaska rezolutnie potwierdza, że nie ma żadnego doświadczenia ani wiedzy w kwestii rządzenia miastem, ale to nic nie szkodzi, bo od 27 lat słucha ludzi i wie, czego im trzeba! Przekonuje, że czarną robotę odwalą za nią doradcy, a ona zajmie się wizją i magią!

„Spędziłam 27 lat słuchając ludzi. Burmistrz musi być kimś, kto słucha ludzi i nawiązuje kontakt"

Viva las Vegas tak wieszczy dla Williamette Week: „Gdybyśmy mogli znów zobaczyć rozkwit śródmieścia, jeśli umieścilibyśmy w nim pracownię artystyczną, już wkrótce powstałaby tam kawiarnia, potem miejsce na lunch. Artyści przywrócą energię śródmieściu. A gdy nadejdzie energia, będzie więcej nadziei". Niedowiarkom, którzy nie widzą w striptizerce dobrego materiału na burmistrza, celebrytka odpowiada, że jest wręcz przeciwnie, bo dzięki pracy z ludźmi jest świetnym słuchaczem. „Spędziłam 27 lat słuchając ludzi. Burmistrz musi być kimś, kto słucha ludzi i nawiązuje kontakt, a także przypomina Portland o jego najlepszych stronach” – dowodzi gwiazda tańca na rurze. „Jeśli striptizerka tak im się nie podoba, mogliby obejrzeć mój wykład na TED [seria konferencji], przeczytać książkę lub obejrzeć film. Striptizerki są niesamowicie silnymi, pełnymi wdzięku ludźmi wewnątrz i na zewnątrz" - oburza się Viva las Vegas.

Sonda
Czy byłeś kiedyś w klubie ze striptizem?

Quiz. Jak dobrze znasz kultowe filmy science fiction?

Pytanie 1 z 10
Którą pigułkę wybrał Neo w filmie „Matrix”?
"Striptiz" RADNEGO! Ta sesja Rady Powiatu przejdzie do historii!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany