Zamordowała dwoje dzieci. Gdy jej córka konała, ona zadzwoniła do ich ojca. Zabiła, by się zemścić?!

i

Autor: Shutterstock; Fairfax County Circuit Court Zamordowała dwoje dzieci. Gdy jej córka konała, ona zadzwoniła do ich ojca. Zabiła, by się zemścić?!

"Słyszała głosy"

Strzeliła w głowę 5-letniej córce, zabiła też drugą. Dzieci konały, ona triumfując dzwoniła do męża

2023-03-27 13:51

37-letnia Veronica Youngblood z Wirginii została właśnie uznana winną podwójnego morderstwa, którego dokonała na własnych córkach, 5-letniej Brooklyn i 15-letniej Sharon. Kobieta zastrzeliła dziewczynki, by zemścić się na byłym mężu, który chciał wyprowadzić się z domu z jedną z córek. Szczegóły zbrodni i przeszłości morderczyni są porażające.

37-letnia Veronica Youngblood na dziewięć dni przed straszliwą zbrodnią kupiła broń. W dniu, w którym postanowiła odebrać życie swoim córkom, podała im żelki ze środkiem usypiającym, aby - jak wynika z policyjnych akt - "dzieci nie przerwały jej tego, co miała zamiar zrobić". Kobieta najpierw zabiła młodszą córeczkę, 5-letnią Brooklyn. Mała zginęła na miejscu, od strzału w głowę. Starsza, 15-letnia Sharon, została postrzelona w klatkę piersiową i plecy. Ona nie zmarła od razu, zdążyła jeszcze wezwać policję i powiedzieć, że to mama pociągnęła za spust.

Horror w USA. Zabiła córki, by zemścić się na mężu

Gdy Sharon konała, jej matka zadzwoniła do byłego męża, Rona, by powiedzieć mu, że go nienawidzi i że właśnie zabiła dzieci. Mężczyzna planował wyprowadzić się z domu z młodszą z córek. Zabicie dziewczynek miało być zemstą. 15-latka zmarła w szpitalu, jej matka została zatrzymana przez policję. Jej obrońcy próbowali dowodzić, że 37-latka, była prostytutka, maltretowana i wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie, była chora psychicznie. "Słyszała głosy, praktykowała południowoamerykańską religię, której wyznawcy wierzą, że mogą komunikować się ze zmarłymi, cierpiała z powodu stresu pourazowego" - mówił jej obrońca. 

Matka zabiła dwoje dzieci. "Wyrachowana, mściwa"

Prokuratura nie przyjęła tego wyjaśnienia. "Ta osoba chce manipulować, ta osoba chce kłamać, wywołać chaos, wszystko dla osobistych korzyści. Youngblood jest złośliwa, samolubna, mściwa i wyrachowana. A jej działania wykraczają mocno poza chorobę psychiczną, depresję, zespół stresu pourazowego" - mówili zastępca prokuratora hrabstwa Fairfax, Kelsey Gill oraz prokurator Claiborne Richardson. Ława przysięgłych w jeden dzień uznała ją winną. Wymiar kary zostanie ogłoszony wkrótce.

Sonda
Czy kara za zabicie dziecka powinna być wyższa niż za zabicie dorosłego?
Agnieszka katowała i zabiła dwumiesięczną córeczkę. Przed sądem płakała: "Myślałam o jej przyszłości"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany