SZOK! KOT aresztowany. Przemycał narKOTyki do więzienia

2021-04-19 13:35 Zofia Dąbrowska
Kot aresztowany! Przemycał narKOTyki do więzienia
Autor: AFP/East News Kot aresztowany! Przemycał narKOTyki do więzienia

Prasa okrzyknęła tego kota narkotem! Futrzany przestępca trafił w ręce funkcjonariuszy z Panamy po tym, jak usiłował przemycić do jednego z najcięższych więzień w kraju świeżą dostawę narkotyków. 1700 więźniów z Nueva Esperanza w mieście Colon daremnie oczekuje teraz kokainy i marihuany. Nie wiadomo jeszcze, jaka kara czeka czworonożnego kryminalistę.

Wygląda uroczo i niewinnie, ale tak naprawde jest oskarżony o bardzo poważne przestępstwo! Futrzany przestępca trafił w ręce fukcjonariuszy z Panamy po tym, jak usiłował przemycić do jednego z najcięższych więzień w kraju świeżą dostawę narkotyków. Kota złapano w ostatniej chwili, kiedy próbował prześlizgnąć się na teren zakładu karnego Nueva Esperanza w mieście Colon. "Zwierzę miało paczkę przywiązaną do szyi, w środku znajdował się biały proszek i liście" - podał Andres Gutierrez, szef służby więziennej Panamy.

NIE PRZEGAP: PILNE. Książę Harry ZOSTANIE w Wielkiej Brytanii! Sensacyjne rozmowy z Williamem!

Jak się okazało, kot przemycał cracka, inny rodzaj kokainy oraz liście marihuany. Teraz 1700 więźniów z Nueva Esperanza daremnie oczekuje narkotycznej dostawy! A co będzie z kotem? Tego jeszcze nie wiadomo, ale gdyby był człowiekiem, nieprędko ujrzałby wolność. Na razie policjanci z Panamy poszukują zleceniodawców podstępnego narkota.

NIE PRZEGAP: Agenci Putina ZABIJALI w Czechach? Tajemniczy WYBUCH

NIE PRZEGAP: Księżna Kate MUSI to zrobić! Rozkaz królowej brytyjskiej, chodzi o księcia Harry'ego

W Lublinie działa..."Okno życia" dla małych zwierząt
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze