Szok! Król Karol III kazał zabić lisa, bo zrobił kupę na zabawki księcia? Nie mam wyrzutów

i

Autor: AP

Co ten lis sobie myślał?!

Szok! Król Karol III kazał zabić lisa, bo ten zrobił kupę na zabawki księcia? "Nie mam wyrzutów"

2022-12-20 11:19

Tego jeszcze nie było! Rodzina królewska wynajęła najlepszego myśliwego w kraju, by ubił lisa, który odważył się zniszczyć zabawki księcia Jerzego, najstarszego wnuka króla Karola III. "Wziął karabin, tłumik, celowniki na podczerwień i poszedł zapolować". Bruce Lindsay-Smith zabija lisy nie tylko dla rodziny królewskiej. Jego klientami są gwiazdy, celebryci, miliarderzy. "Nie mam wyrzutów".

Nawet lisy powinny wiedzieć, że zabawki należące do potencjalnego następcy tronu brytyjskiego, to świętość! "Daily Star" donosi, że jeden z osobników najwyraźniej nie miał o tym pojęcia, ponieważ nie dość, że zrobił kupę na zabawki ogrodowe księcia Jerzego, syna Williama i Kate, to jeszcze pogonił psy należące do samego króla Karola III. Przedstawiciele rodziny królewskiej nie wytrzymali takiej zniewagi i wynajęli najlepszego w całym królestwie łowcę lisów, Bruce'a Lindsaya-Smitha, który - jak się okazuje - ma ręce pełne roboty.

Dramat w rodzinie królewskiej. Lis narobił na zabawki księcia

Mężczyzna przyznaje, że biznes mu kwitnie, od kiedy państwo zrezygnowało z prób kontrolowania populacji tych zwierząt. W ciągu ostatnich dwóch lat miał tylko 10 wolnych nocy. "Rodzina królewska to jedni z moich stałych klientów" - przyznaje. "Swego czasu wezwali mnie, gdy lis narobił na rzeczy należące do księcia Jerzego. Nie chcieli, aby dzieci biegały po trawie pokrytej lisim bałaganem. Nie można ich za to winić" - uważa pogromca. 63-letni myśliwy "na akcję" zabiera karabin kaliber 22 wyposażony w tłumik, celowniki na podczerwień i termiczny teleskop. 

Zabójca lisów: "Nie mam wyrzutów, jest ich za dużo"

"Nie mam wyrzutów sumienia z powodu strzelania do lisów" - wyznaje i tłumaczy: "Jest ich więcej niż kiedykolwiek. Zagryzają kurczaki, a nawet koty. Czasem w jednym ogrodzie grasuje ich po kilkanaście". Co ciekawe, Bruce udomowił jednego lisa. Uratował go przed chuliganami, którzy rzucali w niego kamieniami. "Żyje razem z moimi psami, to bardzo interesujące zwierzę" - uważa. 

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany