Szok! Pies wygrał na loterii. Zwycięski kupon wybrał w sklepie

i

Autor: Shutterstock; 山海视频 / Weibo

Ile wygrał?

Szok! Pies wygrał na loterii. "Zwycięski kupon wybrał w sklepie"

2024-02-22 11:20

Ten pies potrafi wyczuć, który kupon na loterii przyniesie wygraną?! Pewien niepozorny golden retriever błyskawicznie zyskał międzynarodową sławę, kiedy w sklepie uciekł właścicielce i bezbłędnie chwycił w zęby zwycięski los. Psi jasnowidz będzie teraz zapewne nie raz musiał losować kupony... Ile udało mu się wygrać?

Pies wygrał na loterii! Golden retriever uciekł właścicielce i bezbłędnie chwycił w zęby zwycięski los

Oto nowa gwiazda internetu! Niepozorny golden retriever błyskawicznie zyskał międzynarodową sławę jako "szczęśliwy pies" i psi jasnowidz. Co się stało? Szokująca historia z udziałem tego pieska miała miejsce w Chinach. Niejaka Lin poszła ze swoim psem na zakupy do sklepu spożywczego w Dongguan, mieście w prowincji Guangdong. Golden retriever nudził się w kolejce i w pewnym momencie czmychnął swojej pani gdzieś między ludzi. Ale zamiast węszyć za smakołykami... podreptał do stoiska, na którym sprzedawano kupony loteryjne. Chwycił jeden z nich i wgryzł się w niego znacząco...

Właścicielka psa zdrapała pola na zdrapce, którą podebrał ze sklepu. Wtedy zobaczyła...

Po chwili właścicielka złapała psa. Sprzedawczyni kuponów powiedziała jej, że powinna zapłacić za los, bo jest pogryziony i nie można go teraz sprzedać. Lin chcąc nie chcąc wyciągnęła z portfela pieniądze. Kupon zabrała do domu. Od niechcenia zaczęła zdrapywać pola - bilet loteryjny miał formę zdrapki. Kobieta była w szoku, gdy zorientowała się, że wygrała! Czy raczej wygrał jej pies. Psim swędem wybrał akurat ten kupon, który był zwycięski! Co prawda golden z Chin nie został psim milionerem, ale równowartość ponad 500 złotych piechotą nie chodzi. Chyba, że na czterech łapach.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?

Quiz z teleturnieju 1 z 10. Zdobycie 8/10 punktów graniczy z cudem!

Pytanie 1 z 10
Na początek pytanie geograficzne. Które kraje wskazaliśmy na mapie?
Kontur kraju
Karolina Lizer wygrała premiery w Opolu. Wiemy dlaczego nie miała butów.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany