Wygrali miliony, żyli jak królowie. Teraz żałują, że stali się bogaczami. Szok!

i

Autor: Linkedin; Facebook

miłość też się skończyła

Wygrana na loterii zniszczyła im życie. "Ludzie nam nie współczują"

2023-08-16 13:35

Kto nie marzy o wielkiej wygranej? Roger i Lara w 2005 roku wygrali w brytyjskiej loterii równowartość ponad 9 mln zł. W osiem lat stracili wszystko, w dodatku rozsypało się ich małżeństwo. Dziś mówią, że wielka fortuna zniszczyła im życie. „Jesteśmy w gorszej sytuacji, niż przed wygraną” – nie kryją.

On pracował w branży IT, ona była nauczycielką. Nie mieli zbyt wiele, ale byli szczęśliwi. I gdy pewnego dnia w wygranej na loterii zgarnęli ponad 9 mln złotych, wydawało się, że już niczego więcej im nie trzeba. Szybko jednak okazało się, że pieniądze szczęścia nie dają. Z miejsca rzucili pracę, kupili luksusową posiadłość i salon kosmetyczny. Roger zafundował sobie wypasione audi z otwieranym dachem, a Lara zaczęła organizować wycieczki do najdroższych zakątków świata, w których spała wyłącznie w pięciogwiazdkowych hotelach.

Ona lubiła torebki, on tatuaże

Zaczęła też kolekcjonować ubrania i torebki od projektantów. „Uwielbiała zakupy, spędzała dużo czasu w butikach Louis Vuitton” – mówił jej mąż. Ale sam też nie oszczędzał: wybielił zęby, kupował markowe ciuchy, zrobił sobie botoks i kilka tatuaży – wśród nich napis „Lara” na bicepsie. W zaledwie osiem lat małżeństwo przehulało wszystko. A ich dom i biznes straciły na wartości w wyniku kryzysu.

"Ludzie mi nie współczują"

Gdy skończyła się kasa, skończyła się też miłość. Zaczęli się nawzajem obwiniać za finansowe straty, a teraz nie mogą już na siebie patrzeć. „Nie wróciliśmy nawet do punktu wyjścia, jesteśmy w o wiele gorszym położeniu” – żali się Lara i ubolewa, że znikąd nie może liczyć na słowa otuchy. „Ludzie mi nie współczują, bo nie zarobiłam na to wszystko sama, tylko to wygrałam”.

Sonda
Chcesz być bogata/bogaty?
Uszkodził radiowóz, bo jego tata jest bardzo bogaty i zapłaci za szkody