Kate Moss

i

Autor: Shutterstock Kate Moss

Dramat supermodelki

Kate Moss: "Gdy miałam 15 lat fotograf kazał mi zdjąć stanik". Szokujące wyznanie modelki

2022-07-25 10:35

Kate Moss (48 l.) jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie. W ostatnim wywiadzie dla BBC Radio 4 wróciła do początków swojej kariery. We wstrząsającej rozmowie wyznała, że gdy miała 15 lat, jeden z fotografów kazał jej przed obiektywem zdjąć stanik, sugerując, że inaczej nie zdobędzie sławy. "Poczułam, że coś jest nie tak i po prostu uciekłam" - mówi.

Wstrząsające słowa Kate Moss. Została wykorzystana?

Ikona modelingu swoją przygodę z tą branżą rozpoczęła bardzo wcześnie, bo w wieku 14 lat. Już dwa lata później Kate Moss pojawiła się na okładce magazynu "The Face" i zyskała światową sławę, a jej nazwisko było wymieniane obok takich gwiazd, jak Naomi Campbell, Claudia Schiffer i Cindy Crawford. Supermodelka udzieliła niedawno wywiadu dziennikarce BBC Radio 4, w którym wyznała, że ma za sobą przerażający incydent. Jako 15-letnia dziewczyna brała udział w castingu do kampanii reklamowej bielizny. W pewnym momencie fotograf powiedział jej, żeby zdjęła bluzkę.

Kate Moss: "Fotograf zażądał, żebym się rozebrała"

"Zrobiłam to, choć kosztowało mnie to bardzo dużo, bo byłam wtedy nieśmiała i miałam sporo kompleksów dotyczących mojego ciała" - wspomina modelka. "On jednak poszedł  dalej i kazał mi zdjąć stanik. Wtedy poczułam, że coś jest nie tak, więc wzięłam swoje rzeczy i uciekłam" - mówi gwiazda. Wyznaje też, że za pierwsze lata pracy w modelingu zapłaciła bardzo wysoką cenę. Jednocześnie zaznacza, że jednak po tych doświadczeniach wiedziała już, że niepokojące sytuacje na sesjach zdjęciowych będzie w stanie wyczuć na kilometr. 

CZYTAJ TAKŻE: Całkiem naga Klaudia El Dursi zajada się pizzą. Tak szaleje na festiwalu! [GORĄCE FOTO]

Paulina Gałązka o nagości i scenach erotycznych w „Dziewczynach z Dubaju”

Kate Moss: depresja, leki psychotropowe, uzależnienie

"Dużo płakałam. Nie chciałam się rozbierać, a fotografowie mówili mi, że bez tego nie zrobię kariery, nie będę na okładkach pism" - opowiada Moss. Wspomina niezwykle trudną pracę przy sesji zdjęciowej dla Calvina Kleina. Miała wtedy 17 lat i musiała wystąpić topless u boku aktora Marka Wahlberga. "Przed zdjęciami musiałam zażyć Valium" - przyznaje. Leki uspokajające i psychotropowe brała potem jeszcze przez wiele lat. "Byłam młoda, wrażliwa i wystraszona. Czułam się uprzedmiotowiona". Od sześciu lat Kate Moss prowadzi własną agencję modelek, w której uczy przyszłe gwiazdy, że mogą odmówić wszystkiego, czego nie chcą robić. 

CZYTAJ TAKŻE: Zakonnica w szale atakuje całujące się modelki. Chce odprawiać egzorcyzmy! [WIDEO]

Sonda
Czy padłeś/padłaś kiedyś ofiarą molestowania?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany