Szukają pracowników dla Meghan Markle i księcia! Zobacz, czy się nadajesz

2022-01-26 9:10
Meghan Markle i książę Harry szukają pracownika! Zobacz, jaki jest wakat
Autor: AP Meghan Markle i książę Harry szukają pracownika! Zobacz, jaki jest wakat

Meghan Markle i książę Harry zostali do tego zmuszeni! Jednak będą musieli pogodzić się z tym, że ktoś do nich dołączy podczas zadań zawodowych, bo inaczej nici z milionów. Nie chodzi tu jednak o nianię, tylko o kogoś o specyficznych kwalifikacjach. Sprawdź, czy nadajesz się do tego, by zostać współpracownikiem Meghan Markle i księcia Harry'ego!

Każdy ma szansę pracować z Meghan Markle i księciem Harry! No, może raczej każdy, kto się nadaje - a wymogi są surowe. O co chodzi? Za tajemniczą rektutacją kryje się ostatni skandal, jaki wybuchł w związku z niewywiązaniem się książęcej pary z lukratywnej umowy, jaką w grudniu 2020 roku zawarli ze Spotify. Meghan Markle i książę Harry mieli dostać 100 milionów złotych za serię podcastów dla internetowego giganta. Podcasty miały opowiadać "o wartościach". Jednak powstał tylko jeden - świąteczny, w 2020 roku. Trwał jedynie 35 minut, wystąpili w nim m.in. Elton John i Archie, syn książęcej pary. To zdecydowanie za mało jak na sto milionów, ale potem zapadła całkowita cisza. A przecież Archewell Audio, jedna z niezliczonych firm Meghan i Harry'ego, miała sama zająć się produkcją. Najwyraźniej temu nie podołała. Spotify w końcu straciło cierpliwość do leniwych eks-royalsów i dało ogłoszenie o pracę.

NIE PRZEGAP: Wiadomo, co KOSMICI myślą o rodzinie królewskiej! Ekspert nie ma wątpliwości

NIE PRZEGAP: SZOK w rodzinie królewskiej! Księżna Kate w armii, będzie pułkownikiem

Sonda
Posłuchasz programu Meghan i Harry'ego na Spotify?

Meghan Markle i książę Harry mają być teraz prowadzeni za rączki, a zewnętrzny, zatrudniony przez Spotify producent będzie odpowiadał za ich podcasty. Jakie wymagania stawia kandydatom Gimlet Projects, czyli część produkcyjna Spotify? Kierownik produkcji będzie zatrudniony na jedyne pół roku w Los Angeles. Musi orientować się w pracy z celebrytami, w tematyce społecznego aktywizmu i w popkulturze. W ślady Spotify poszedł też Netflix, który również został rozczarowany poziomem pracowitości książęcej pary, choć umowa z nimi opiewa na grub ponad pół miliarda złotych. Netflix szuka producenta, który zajmie się animowanym serialem "Pearl" wymyślonym przez Meghan. Producent musi mieć "bardzo silne zdolności wizualne".

NIE PRZEGAP: CZTERY różne odmiany Omikronu i DWIEŚCIE Delty! Koronawirus znów mutuje

NIE PRZEGAP: Tak dziś wygląda 71-letnia doktor Quinn! Aż dech zapiera z wrażenia

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
Podcast #PrzyjemneDlaOka odc.1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE