Tajemniczy obiekt na plaży. Wielka kula wyrzucona na brzeg wystraszyła cały kraj!

i

Autor: ANN NEWS/screen Tajemniczy obiekt na plaży. Wielka kula wyrzucona na brzeg wystraszyła cały kraj!

Niezidentyfikowany obiekt...

Tajemnicza kula wyrzucona przez morze! Na plażę wezwano wojsko

2023-02-22 10:58

U wybrzeży japońskiego miasta Hamamatsu we wtorek (21 lutego) pojawiła się tajemnicza, metalowa kula. Zagadkowy obiekt odnalazła kobieta, która o świcie wybrała się na plażę. Kula ma średnicę 1,5 metra i jest zardzewiała, ma też wypustki, które umożliwiają przyczepienie jej do czegoś. Ogromny obszar plaży został natychmiast zamknięty, a na miejscu zjawiło się wojsko.

Przypomnijmy, niedawno aż trzy razy w ciągu zaledwie kilku dni nad Stanami Zjednoczonymi pojawiły się niezidentyfikowane obiekty latające. Pierwszym był ogromy chiński balon, który 4 lutego został zestrzelony u południowo-wschodnich wybrzeży USA. Kolejny zauważono parę dni później nad Alaską, a trzeci zestrzelono nad jeziorem Huron niedaleko granicy z Kanadą. Eksperci do tej pory nie są pewni, czym były dwa ostatnie. 

Zardzewiała kula sparaliżowała wojsko

Tymczasem dziwnych zjawisk ciąg dalszy. We wtorek, 21 lutego, o poranku na plaży Enshu w mieście Hamamatsu w Japonii morze wyrzuciło na brzeg zagadkową metalową kulę. Zauważyła ją jedna z mieszkanek okolicy, która rankiem wybrała się na plażę. Od razu zawiadomiła policję, ta z kolei postawiła na nogi wojsko, które natychmiast zamknęło sporą część wybrzeża. W mediach społecznościowych błyskawicznie pojawiły się nagrania z dronów, na których widać, jak saperzy ubrani w białe kombinezony badają obiekt. 

UFO u wybrzeży Japonii? 

Zgodnie z doniesieniami lokalnych mediów, metalowa kula jest zardzewiała. Ma ok. 1,5 metra średnicy, a w środku jest pusta. "Ustalono, że obiekt nie jest ładunkiem wybuchowym, więc po południu otwarto plażę, jednak wciąż nie wiadomo, co to może być" - pisze "Mirror" powołując się  na informacje japońskich agencji prasowych. Skany kuli zostały przesłane do japońskich sił zbrojnych i straży przybrzeżnej. Obiekt zostanie poddany szczegółowym badaniom. W internecie natomiast już można znaleźć mnóstwo teorii spiskowych, które tajemnicze znalezisko uznają m.in. za UFO.  

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na plaży?
Tajemniczy tunel na Ursynowie. Badają tajemnice „grobów masońskich”
Nasi Partnerzy polecają