Tajemnicza operacja pierwszej damy! Lekarze wydali oświadczenie

2021-07-30 9:00
Jill Biden
Autor: AP/Associated Press/East News

Niespodziewana i pilna operacja pierwszej damy! Prezydencka małżonka trafiła do szpitala po nieprzyjemnym wydarzeniu na plaży. Co się stało? Tak naprawdę nadal jest wiele znaków zapytania wokół operacji, jaką przeszła wczoraj Jill Biden. Lekarze, którzy opiekowali się żoną Joe Bidena w szpitalu wydali oświadczenie. Co przydarzyło się pierwszej damie? To bardzo nietypowe!

Pierwsza dama w szpitalu! Taka informacja obiegła świat kilka godzin temu. Co przydarzyło się żonie Joe Bidena? Czy to coś poważnego? Jill Biden została niespodziewanie i szybko przewieziona do w Narodowego Wojskowego Centrum Medycznego im. Waltera Reeda w Waszyngtonie. Tam przeszła zabieg medyczny, podczas którego u jej boku trwał sam prezydent Joe Biden. Czy Amerykanie mają prawo się niepokoić? Lekarze z Narodowego Wojskowego Centrum Medycznego im. Waltera Reeda w Waszyngtonie wydali już specjalne oświadczenie. Okazuje się, że Jill Biden była ranna! - Rana jest teraz czysta, wolna od infekcji i oczekuje się, że dobrze się zagoi - ogłosił rzecznik kliniki Michael LaRosa. Jak powstało zranienie? Wiadomo tylko, że jakiś ostry przedmiot wbił się w stopę Jill Biden podczas przechadzki po plaży na Hawajach. Co to było?

NIE PRZEGAP: Szokująca kreskówka o rodzinie królewskiej! Nie darowali nawet królowej

NIE PRZEGAP: Niezaszczepieni nie będą mogli wychodzić z domu? Jest mowa o więzieniu

O dziwo, to pozostaje zagadką nawet dla prezydenckich medyków! - Po zbadaniu rany przez personel medyczny nie jest jasne, jaki przedmiot spowodował zranienie – powiedział rzecznik Narodowego Wojskowego Centrum Medycznego im. Waltera Reeda w Waszyngtonie. Jill Biden przeżyła nieprzyjemną przygodę na plaży podczas grilla, którego zorganizowały rodziny amerykańskich żołnierzy stacjonujących na Hawajach. Odwiedziła wyspy wracając z olimpiady w Tokio.

NIE PRZEGAP: Dwugłowy wąż zjada dwie myszy naraz! Szokujące wideo

NIE PRZEGAP: Polska piękność zapłaci fortunę bo krytykowała swoją pupę

Groby żony i dzieci Joe Bidena, nowego prezydenta USA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE