Dwugłowy wąż zjada dwie myszy naraz! Szokujące wideo

2021-07-29 14:00
Dwugłowy wąż zjada dwie myszy naraz!
Autor: FWC RESEARCH/ FACEBOOK Dwugłowy wąż zjada dwie myszy naraz!

Nagranie grozy obiega internet! Widać na nim zmutowanego dwugłowego węża, który raczy się podwójnym obiadem. Zwierz, czy raczej dwa zwierze mają dwie głowy, a resztę ciała wspólną. Ben i Jerry, bo tak się nazywają te węże, zostały przyłapane na jedzeniu dwóch myszy naraz. Jak to wygląda i co zdarzyło się potem? Zobacz szokujące wideo, które zamieścił w sieci hodowca!

To chyba pierwsze takie wideo na świecie! Hodowca jednego z najbardziej zdumiewających zwierząt świata uchwycił zdumiewający moment. Brian Barczyk to hodowca gadów z amerykańskiego stanu Michigan. W gronie jego pupili znalazł się parę lat temu wąż imieniem... Ben i Jerry (5 l.). Skąd takie podwójne imię? Otóż stąd, że to właściwie... dwa węże. A konkretnie dwugłowy wąż. Węże mają osobne głowy, ale wspólną resztę ciała. Czy obie głowy robią jednocześnie to samo? Czy te węże mogą jeść jednocześnie? Jak najbardziej! Właśnie takie wydarzenie uchwycił na filmie Brian Barczyk. Na nagraniu widać zmutowanego dwugłowego węża, który raczy się podwójnym obiadem. Zwierz, czy raczej dwa zwierze zostały przyłapane na jedzeniu dwóch myszy naraz. Jak zapewnia hodowca, w chwili nagrywania filmu myszy już nie żyły. Co stało się potem?

NIE PRZEGAP: Polska piękność zapłaci fortunę bo krytykowała swoją pupę

NIE PRZEGAP: Rozłam w rodzinie królewskiej! Ktoś wziął stronę Meghan, a nie królowej

Ben i Jerry mają co prawda dwie głowy i są dwoma różnymi zwierzętami, ale ponieważ reszta ich ciał jest wspólna, to wspólny jest również układ pokarmowy. Więc chociaż myszy dostały się do organizmu przez dwie różne paszcze, to potem trafiły do wspólnego gadziego żołądka, gdzie zostały strawione. Ben i Jerry należą do gatunku kalifornijski wąż królewski. Większość dwugłowych zwierząt umiera wkrótce po przyjściu na świat, ale jeśli tak jak te gady dożywają dorosłości, mogą zyć nawet 25 lat.

NIE PRZEGAP: Dziadkowie zabili 17-latkę bo założyła dżinsy do modlitwy

NIE PRZEGAP: Shakira ukradła 65 milionów?! Możliwy wyrok więzienia

W parku w Tarnowie pełzają węże
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE