Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II

i

Autor: Pool / i-Images/EAST NEWS

Rozłam w rodzinie królewskiej! Ktoś wziął stronę Meghan, a nie królowej

2021-07-29 6:24

Królowa Elżbieta II znów musi znosić szokujące wywiady członków brytyjskiej rodziny królewskiej! Jak się okazało, znalazł się w gronie jej członków ktoś, kto postanowił wziąć stronę Meghan i księcia Harry'ego w sporze z resztą royalsów - i nie omieszkał wbić monarchini szpili w najnowszej medialnej wypowiedzi! Kto to taki i co powiedział?

Królowa Elżbieta II ma już zapewne dość wszystkich skandali w rodzinie królewskiej. Meghan Markle i książę Harry uciekli do Stanów Zjednoczonych i udzielili kilku wywiadów, w których opowiadali, jak źle się czuli w pałacu, a to dopiero początek. Potem co prawda niektóre z ich stwierdzeń okazały się nieprawdziwe, ale wizerunek rodziny królewskiej został nadszarpnięty. Zamiast ze stałością i dostojnością, kojarzy się teraz wszystkim z gwiazdorzeniem Meghan i Harry'ego oraz z rodzinnymi sprzeczkami niegodnymi koronowanych głów. A teraz jeszcze to! Jak się okazało, znalazł się w gronie rodziny królewskiej ktoś, kto postanowił wziąć stronę Meghan i księcia Harry'ego w sporze z resztą royalsów - i nie omieszkał wbić monarchini szpili w najnowszej medialnej wypowiedzi!

NIE PRZEGAP: Obowiązkowe szczepienia dla nauczycieli? Jest rządowy projekt

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II i Meghan przerażone! Brat księżnej w Big Brotherze

To Sarah Ferguson, która swojego czasu także była bohaterką głośnych skandali w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Była żona księcia Andrzeja, zamieszanego z kolei w skandal pedofilski, udzieliła wywiadu dla "The Telegraph". Odnosząc się do sprawy Meghan i Harry'ego oraz ich głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey, powiedziała: "Jestem wielką fanką wszystkiego, co robi Oprah. A co do Harry'ego i Meghan, mogę tylko życzyć im, by byli tak bardzo szczęśliwi". "Fergie" rozwiodła się z Andrzejem po głośnej zdradzie, nie została nawet zaproszona na ślub Kate i Williama.

NIE PRZEGAP: Putin zlikwiduje internet! Rosja przeprowadziła pierwsze testy

NIE PRZEGAP: Amerykański dyplomata odurzał i gwałcił! Już 23 ofiary

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE