Dziadkowie zabili 17-latkę bo założyła dżinsy do modlitwy

2021-07-29 10:45
Dziadkowie zabili 17-latkę bo założyła dżinsy
Autor: FACEBOOK Dziadkowie zabili 17-latkę bo założyła dżinsy

Potworna zbrodnia na 17-letniej dziewczynie! Motyw zabójstwa szokuje - dziadkowie i wujowie nastolatki byli oburzeni, że na religijną uroczystość i modlitwy założyła dżinsy, które ich zdaniem były nieodpowiednim strojem. Zakatowali ją drewnianymi kijami a potem udali, że zabierają ją do szpitala. Jej ciało znaleziono zwisające z pobliskiego mostu.

Ta nastolatka zginęła w okrutny sposób tylko dlatego, że założyła dżinsy do modlitwy, a to nie spodobało się jej rodzinie! Do potwornego mordu doszło w indyjskim stanie Uttar Pradesh. Neha Paswan (+17 l.) chciała sama decydować o swojej garderobie, co wielokrotnie było przyczyną kłótni rodzinnych. Dziadkowie chcieli, by Neha zakładała tradycyjne sari, ona wolała zachodnie stroje. Tego tragicznego dnia doszło do kolejnej awantury na temat ubrań 17-latki. Dziewczyna wybierająca się na religijne uroczystości i modły postanowiła założyć dżinsy i odmówiła przebrania się. To doprowadziło do szału część jej rodziny. Dziadkowie i wujowie nastolatki byli oburzeni widząc dżinsy, które ich zdaniem były nieodpowiednim strojem.

NIE PRZEGAP: Rozłam w rodzinie królewskiej! Ktoś wziął stronę Meghan, a nie królowej

NIE PRZEGAP: Shakira ukradła 65 milionów?! Możliwy wyrok więzienia

Katowali ją kijami, bijąc aż do nieprzytomności. Potem skłamali matce Nehy Paswan, że zabierają ją do szpitala, jednak nie zrobili nawet tego. Jej ciało znaleziono zwisające z pobliskiego mostu. Policja zatrzymała już sprawców bestialskiej zbrodni. Za udział w niej odpowie aż dziesięć osób - jedni za śmiertelne pobicie i nie udzielenie pomocy, inni za zacieranie śladów.

NIE PRZEGAP: Wymordował kobiety bo były zbyt seksowne. Jest wyrok

NIE PRZEGAP: Obowiązkowe szczepienia dla nauczycieli? Jest rządowy projekt

Żona z kochankiem zabili męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE