Wymordował kobiety, bo były zbyt seksowne. Jest wyrok

2021-07-29 8:15
Krwawa jatka w Atlancie! Szaleniec strzelał do kobiet, osiem ofiar
Autor: EASTNEWS

Jest wyrok dla rzeźnika z Atlanty! Robert Aaron Long (21 l.) został skazany za krwawą masakrę, którą urządził w Stanach Zjednoczonych w marcu tego roku. Otworzył ogień w trzech różnych salonach masażu w Atlancie i na przedmieściach tego miasta. Zginęło osiem osób, w tym siedem kobiet. Potem 21-latek zeznał, że mordował, bo kobiety były seksowne i stanowiły dla niego pokusę, a on był bardzo religijny. Jak zostanie ukarany? To jeszcze nie koniec!

Religijny maniak, który mordował kobiety w salonach masazu i SPA, bo "kusiły go", usłyszał wyrok! Sąd hrabstwa Cherokee w amerykańskim stanie Georgia skazał Roberta Aarona Longa (21 l.) na karę dożywotniego więzienia bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie, a prokuratura zamierza nadal walczyć o karę śmierci dla zabójcy i dołączenie do zarzutów, jakie usłyszał popełnianie przestępstw z powodu nienawiści rasowej. Robert Aaron Long (21 l.) został skazany za krwawą masakrę, którą urządził w Stanach Zjednoczonych w marcu tego roku. Otworzył ogień w trzech różnych salonach masażu w Atlancie i na przedmieściach tego miasta. Zginęło osiem osób, w tym siedem kobiet. Wyrok dotyczy czterech spośród morderstw, a cztery kolejne zostaną osądzone w jeszcze jednym procesie. Co zeznał zabójca?

NIE PRZEGAP: Rozłam w rodzinie królewskiej! Ktoś wziął stronę Meghan, a nie królowej

NIE PRZEGAP: Obowiązkowe szczepienia dla nauczycieli? Jest rządowy projekt

Robert Aaron Long (21 l.) przyznał się do urządzenia strzelaniny, kiedy został zatrzymany. Jak zeznał sprawca, bywał wcześniej w zaatakowanych przez siebie miejscach i uroda pracujących tam kobiet stwarzała dla niego wielką seksualną pokusę. Morderca wcześniej leczył uzależnienie od seksu, jest też bardzo religijny. Jak się okazało, to syn pastora pochodzący z miejscowości Woodstock w stanie Georgia. W chwili zatrzymania kierował się na Florydę, gdzie zamierzał zaatakować miejsca związane z przemysłem pornograficznym.

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II i Meghan przerażone! Brat księżnej w Big Brotherze

NIE PRZEGAP: Putin zlikwiduje internet! Rosja przeprowadziła pierwsze testy

Zabił ciężarną Gosię i jej córkę Laurę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE