Tajemnicze zaginięcie 8-latki! Julia zniknęła w lesie

2021-10-12 10:49

Bardzo tajemnicze i budzące grozę zaginięcie dziecka w zalesionych górach na granicy Czech i Niemiec! Rodzina z Berlina wybrała się na rodzinną wycieczkę do lasu. W pewnym momencie trójka dzieci gdzieś zniknęła! W niedzielę wieczorem odnalazło się dwoje dzieci, 8-letnia Julia jakby zapadła się pod ziemię. Co się wydarzyło w tym tajemniczym lesie?

Gdzie jest 8-letnia Julia, co wydarzyło się w tajemniczym lesie na górach na granicy Czech i Niemiec?! Trwają gorączkowe poszukiwania dziewczynki, która zaginęła w dziwnych okolicznościach podczas rodzinnej wycieczki w rejonie czeskiej góry Cerchov (Schwarzkopf). Rodzina z Berlina z trójką dzieci w wieku sześciu, ośmiu i dziewięciu lat wybrała się w zalesione góry w niedzielę. Podczas zabawy rodzice nagle stracili syna, siostrzeńca i córkę z oczu. Mimo nawoływań i poszukiwań nie mogli ich znaleźć i przerażeni wezwali pomoc. Służby ratunkowe odnalazły wieczorem dwoje dzieci - 6-letniego syna pary i 9-letniego siostrzeńca.

NIE PRZEGAP: Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go poznać, co on sobie zrobił?!

NIE PRZEGAP: Dramat królowej Elżbiety II! Nigdy nie zobaczy prawnuczki

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?

Jednak Julia zniknęła. Co się z nią dzieje? Czy dziewczynka żyje, czy została porwana? Sytuacja jest o tyle dramatyczna, że noce są już zimne, temperatura spada poniżej zera. Szansa na odnalezienie Julii żywej maleją z każdą godziną. Na pomoc niebawem wyruszy specjalna grupa alpejska z zespołem ratowników wyszkolonych do akcji górskich. Już teraz dziewczynki szuka 800 osób i 40 psów tropiących, ale bez rezultatu.

NIE PRZEGAP: Szokujące słowa o synu księżnej Kate! Tego nikt nie wiedział o George'u

NIE PRZEGAP: Były prezydent chudnie w oczach! Podano powód, to niewiarygodne

Zaginięcie Oli i Michała w Majkowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE