Alina Kabaeva

i

Autor: imago/Schreyer/EAST NEWS Alina Kabaeva

Tajemnicze zniknięcie "kochanki Putina"! Gdzie jest Alina Kabajewa?

2022-04-07 10:50

Sensacyjne doniesienia na temat Aliny Kabajewej! Była olimpijska gimnastyczka, którą plotki od lat łączą z Władimirem Putinem, w tajemniczych okolicznościach zniknęła. Poszlaki dające do myślenia pojawiły się na stronie rosyjskiej grupy medialnej, w której Kabajewa została umieszczona na kierowniczym stanowisku. Co się stało z Aliną Kabajewą? Zachodnie media czegoś się domyślają...

Alina Kabajewa to postać, która budzi wielkie emocje od lat. Była olimpijska gimnastyczka potrafiła owinąć sobie nie tylko nogi wokół szyi, ale także Putina wokół palca. Przynajmniej jeśli wierzyć chociażby Aleksiejowi Nawalnemu, który wprost nazywa Kabajewą "kochanką Putina". Podobno to dla niej rozwiódł się 9 lat temu z żoną Ludmiłą, sportsmenka miała też urodzić Putinowi czworo dzieci, a po wybuchu wojny na Ukrainie, według "Page Six", zaszyła się w Szwajcarii. W sieci powstała nawet szalenie popularna petycja do szwajcarskich władz o wydalenie Kabajewej do Rosji. Petycję podpisało ponad 70 tysięcy osób, ale władze Szwajcarii ogłosiły, że według ich wiedzy takiej osoby w Szwajcarii wcale nie ma. A gdzie jest? Oto jest pytanie. Zwłaszcza teraz, gdy pojawiły się na ten temat nowe, sensacyjne doniesienia! Poszlaki dające do myślenia pojawiły się na stronie rosyjskiej National Media Group (NMG), w której Kabajewa została przed laty umieszczona na kierowniczym stanowisku. NMG, ogromna machina propagandowa, według Nawalnego, jest osobistą własnością samego Putina. Jego domniemana kochanka zarabiała w NMG około 10 milionów dolarów rocznie! A teraz?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosja szykuje się na nowy atak. Ukraina ostrzega, to już za parę dni

PRZECZYTAJ TAKŻE: Bracia Kliczko odwiedzili Buczę. Mówią, jakie jest "przesłanie Putina"

Sonda
Cz sankcje na Rosje zostaną kiedyś zniesione?

Zdjęcie uśmiechniętej Kabajewej w eleganckiej marynarce wisiało na stronie NMG od lat. Teraz jednak zniknęło! Co się stało? O sprawie pisze m.in. "Daily Mail". Spekuluje, że zdjęcie Kabajewej zniknęło ze strony z obawy przed objęciem "kochanki Putina" sankcjami zachodnimi - wskazuje na to fakt, iż tuż przed zniknięciem gimnastyczki Nawalny wezwał do obłożenia jej restrykcjami. "Chcę wam przypomnieć, że National Media Group, która odpowiada za lwią część tej machiny kłamstw, bez wątpienia należy osobiście do Putina i w związku z tym jest formalnie kierowane przez jego kochankę Alinę Kabajewą" - apelował Nawalny do zachodnich państw.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sankcje na Rosję zostaną zniesione?! Zdumiewające oświadczenie USA

PRZECZYTAJ TAKŻE: Władze Ukrainy ujawniają NAZWISKA sprawców masakry w Buczy! To setki żołnierzy

Express Biedrzyckiej - Piotr Zgorzelski: Putin musi skończyć jak Hitler