Sobowtóry

i

Autor: AP, Shutterstock Sobowtóry

Wojna na Ukrainie

Tak naprawdę jest czterech Putinów?! Szokujące ustalenia wywiadu

2022-10-03 5:10

Władimir Putin występuje przed światem w... czterech różnych egzemplarzach?! Powracają doniesienia o sobowtórach, którymi ma posługiwać się rosyjski dyktator podczas publicznych wystąpień. Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego generał Kyryło Budanow naliczył trzech sobowtórów Władimira Putina. Nie wyklucza, że Putinów jest jeszcze więcej!

Władimir Putin ma co najmniej trzech sobowtórów? Szef wywiadu potrafi ich rozpoznać

Już jeden Putin to stanowczo za dużo, a tymczasem ukraiński wywiad uważa, że może ich być co najmniej czterech! Powracają doniesienia o sobowtórach, którymi ma posługiwać się rosyjski dyktator podczas publicznych wystąpień. Plotki krążyły jeszcze na długo przed wojną na Ukrainie, a nawet przed aneksją Krymu. Teraz pogłoski o sobowtórach Putina powtórzył nie byle kto, bo szef ukraińskiego wywiadu wojskowego generał Kyryło Budanow. "Moim zdaniem istnieją trzy sobowtóry, których osobiście od razu zauważam" - powiedział Budanow, cytowany przez portal NW. Jak ujawnił, ukraiński wywiad ma specjalny zespół do spraw badania kwestii sobowtórów rosyjskiego dyktatora. To nie pierwszy raz, gdy Budanow porusza kwestię sobowtórów, ale wcześniej nie ujawniał, ilu ich jest. W sierpniu mówił w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji Groshi, że jednym z dowodów na istnienie sobowtóra Putina jest... wygląd uszu dyktatora i jego dublera. "Wygląd, powiedzmy, uszu, jest inny. A to jest jak odciski palców, ucho każdego człowieka jest inne. To nie może zostać powtórzone" - powiedział wtedy generał.

Dlaczego Putin używa sobowtórów? "On nie jest w dobrym zdrowiu ani fizycznie, ani psychicznie"

Z kolei generał Wadym Skibicki powiedział w wywiadzie dla The Telegraph: "On używa wielu sobowtórów... czasami trudno wykryć, czy to prawdziwy Putin, czy też ktoś go zastępuje". Po co dyktator to robi? Według Skibickiego powodem jest ukryta choroba Putina. "On nie jest w dobrym zdrowiu ani fizycznie, ani psychicznie" - ocenił ukraiński wojskowy. Także brytyjski wywiad ujawniał, że prezydenta Rosji mógł zastępować sobowtór m.in. podczas parady w Moskwie w Dniu Zwycięstwa 9 maja 2022 roku.

Sonda
Czy wierzysz w to, że Putin nie żyje i zastępuje go sobowtór?
EXPRESS BIEDRZYCKIEJ Czy Putin użyje broni jądrowej? Ekspert mówi, co może nas czekać

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki