Tak teraz wygląda Słońce z Teletubisiów! Jessica Smith ma już 27 lat

i

Autor: @j.smith_1995 / Instagram & Archiwum Tak teraz wygląda Słońce z Teletubisiów! Jessica Smith ma już 27 lat

Tak zmieniła się dziecięca gwiazda

Tak teraz wygląda Słońce z Teletubisiów! Jessica Smith ma 27 lat. Nie zgadniesz, czym się zajmuje

2022-11-30 13:26

Pamiętacie Teletubisie? Telewizyjną bajkę dla maluchów oglądały miliony dzieci, także w Polsce! Jedną z najbardziej lubianych postaci było Słońce, czyli słoneczko z twarzą śmiejącego się dziecka. Nie wszyscy wiedzą, że w postać tę wcielała się prawdziwa dziewczynka. Dziś Jessica Smith z Wielkiej Brytanii ma już 27 lat. Nie zgadniesz, jaką ma pracę! Nie ma nic wspólnego z telewizją.

Grała Słońce w Teletubisiach, dziś ma 27 lat. Tak zmieniła się Jessica Smith!

Co teraz robią dziecięce gwiazdy? Czym zajmują się ci, którzy po czasie wielkiej sławy stali się kompletnie zapomniani? Te pytania często nas nurtują, gdy oglądamy stare programy dla dzieci i stare bajki telewizyjne. Aż trudno uwierzyć, że klasyczna, pierwsza seria Teletubisiów zakończyła się aż 21 lat temu! Telewizyjną bajkę dla maluchów oglądały miliony dzieci, także w Polsce! Jedną z najbardziej lubianych postaci było Słońce, czyli słoneczko z twarzą śmiejącego się dziecka. Nie wszyscy wiedzą, że w postać tę wcielała się prawdziwa dziewczynka. Dziś Jessica Smith z Wielkiej Brytanii ma już 27 lat. Nie zgadniecie, czym się teraz zajmuje. Jessica Smith, czyli Słońce z Teletubisiów, udzieliła wywiadu dla brytyjskiego magazynu "Daily Star" i opowiedziała o tym, jak obecnie wygląda jej życie i jak została wybrana do programu w latach dziewięćdziesiątych XX wieku.

Jessica Smith ujawnia, jak została gwiazdą Teletubisiów. "Ważono mnie w szpitalu"

Praca Jessiki Smith, czyli "Sun Baby" z Teletubisiów, jest bardzo daleka od showbiznesu. Najwyraźniej dziewczyna postanowiła nie kontynuować przygody z telewizją. "Pracuję teraz w Medway dla firmy zajmującej się ochroną, zajmuję się tym od strony administracyjnej" - ujawnia 27-latka w rozmowie z "Daily Star". Jak dodaje, nie pamięta wiele z czasów, gdy grała Słońce w Teletubisiach. Wie jednak, że to nie rodzice zanieśli jej na casting, tylko została zauważona przez producentów... podczas ważenia w szpitalu. Była za mała, by wiedzieć, że jest nagrywana do programu. "Powiedziano mi, że po prostu sadzano mnie przed lustrem i filmowano, gdy śmiałam się sama do siebie" - opowiada Jessica.

Sonda
Lubisz wracac do bajek i programów z czasów swojego dzieciństwa?

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają