Tak wygląda syn Putina i Kabajewej. Poszedł z mamą do kościoła i gorliwie się modlił!

i

Autor: Mikhail Klimentyev/AP; Twitter/@officejjsmart; East News Tak wygląda syn Putina i Kabajewej. Poszedł z mamą do kościoła i gorliwie się modlił!

Podobny do taty?

Tak wygląda syn Putina i Kabajewej? Poszedł z mamą do kościoła i gorliwie się modlił

2023-02-03 8:57

70-letni Władimir Putin od ponad 15 lat jest łączony z Aliną Kabajewą (39 l.), byłą rosyjską gimnastyczką, a teraz potentatką medialną. Ich związek jest skrzętnie ukrywany, choć podobno doczekali się wspólnie czwórki dzieci: 7-letnich dziś bliźniaczek oraz dwóch synów. Jeden z nich był ostatnio widziany z mamą w kościele. 12-letni Dmitrij to klon Putina!

Wokół tego namiętnego związku narosło tak wiele plotek, że czasem trudno za nimi nadążyć. 70-letni Władimir Putin, po tym, jak po 30 latach małżeństwa rozwiódł się z Ludmiłą Szkriebniewą, z którą ma dwie dorosłe córki, związał się podobno z najbardziej utytułowaną rosyjską gimnastyczką, Aliną Kabajewą (39 l.). Nazywana najbardziej elastyczną kobietą w Rosji piękność już dawno przeszła na sportową emeryturę i poświęciła się karierze w zarządzaniu mediami. Z jej zeznania podatkowego wynika, że dzięki szefowaniu Narodowej Grupie Medialnej, która jest właścicielem ogromnej części państwowych rosyjskich mediów, Kabajewa zarabia jakieś 15 razy więcej niż jej kochanek, prezydent Rosji (9,5 mln zł rocznie). 

Putin ma z Kabajewą czwórkę dzieci? 

Kabajewa spełnia się też jako matka czwórki dzieci, których ojcem ma być właśnie Putin. Para ma podobno siedmioletnie bliźniaczki oraz dwóch synów. I to właśnie jeden z nich był ostatnio widziany. Rzadka okazja, by sfotografować rzekome "tajne" dzieci rosyjskiego dyktatora, pojawiła się, gdy Alina Kabajewa zabrała 12-letniego Dmitrija do kościoła. Na fotografiach widać, jak mały gorliwie się modli. Trudno nie zauważyć podobieństwa chłopca do jego domniemanego ojca.

To syn Putina, czy przypadkowy chłopiec?

"Dmitrij Władimirowicz Kabajew. Jego drugie imię oznacza syn Władimira. Podobno jest synem Putina. Co o tym myślicie?" - pyta Jason Jay Smart, korespondent "Kyiv Post", objęty dożywotnim zakazem wjazdu do Rosji. Tymczasem pojawiają się głosy, że chłopiec nie ma z Putinem nic wspólnego, a obok Kabajewej pojawił się przypadkowo. "W rzeczywistości jest to syn kierownika działu ksiąg liturgicznych wydawnictwa Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, Iwana Niefiodowa. A Niefiodow, w przeciwieństwie do Putina, ujawnia obecność potrzeb rodziny czynami, a nie tylko słowami"- napisał na Twitterze niezależny dziennikarz śledczy Andriej Zacharow. Cytuje go amerykański "Newsweek". 

Sonda
Czy 12-letni Dmitrij jest podobny do Putina?
M. WYPIJ: JEŻELI BĘDZIEMY SŁABI MOŻEMY PAŚĆ ŁUPEM PUTINA
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany