Tak wyrosła córka Meghan Markle! Podobieństwo jest uderzające

i

Autor: Instagram, AP Tak wyrosła córka Meghan Markle! Podobieństwo jest uderzające

Tak wyrosła córka Meghan Markle! Mała Lilibet podobna do Meghan czy księcia Harry'ego? Uderzające podobieństwo

2022-06-07 14:32

Meghan Markle i książę Harry pokazali Lilibet (1 rok)! Córka Meghan Markle bardzo podrosła od czasów, kiedy ostatni raz widzieliśmy jej zdjęcie. To już nie jest niemowlę. Nowe zdjęcie Lilibet opublikował na Instagramie ulubiony fotograf książęcej pary. Fotografia wywołała lawinę komentarzy na temat wyglądu córki Meghan Markle. Do kogo jest podobna Lilibet? Jeden szczegół możemy zauważyć od razu. To podobieństwo jest uderzające!

Lilibet, córka Meghan Markle, urodziła się w USA

Córka Meghan Markle urodziła się już w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej rodzice wyprowadzili się po pamiętnej ucieczce z brytyjskiej rodziny królewskiej. Meghan Markle i książę Harry wyjechali z Wielkiej Brytanii już z pierwszym dzieckiem, 3-letnim dziś Archiem. Książęca para bardzo rzadko prezentuje światu swoje dzieci. Publicznie nie pokazuje się z nimi nigdy, uchyla jedynie rąbka tajemnicy na Instagramie i to sporadycznie. Pierwsze zdjęcie Lilibet zobaczyliśmy, gdy dziewczynka była jeszcze niemowlęciem. Przy okazji Meghan Markle i książę Harry pokazali wtedy syna Archiego - jak się okazuje, równie rudego co ojciec.

Do kogo podobna jest Lilibet?

A co z Lilibet? Teraz widzimy ją w całej okazałości! Córka Meghan Markle bardzo podrosła od czasów, kiedy ostatni raz widzieliśmy jej zdjęcie. Nowe zdjęcie Lilibet opublikował na Instagramie autor fotografii, Misan Harriman, ulubiony fotograf książęcej pary. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy na temat wyglądu córki Meghan Markle. Do kogo jest podobna Lilibet? Jeden szczegół możemy zauważyć od razu. To podobieństwo jest uderzające!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżna Kate spojrzała na Meghan na mszy. Fani pewni, że szepnęła TO do męża!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Niesforny książę! Syn księżnej Kate zbuntował się na paradzie

 Tak wyrosła córka Meghan Markle! Podobieństwo jest uderzające

i

Autor: Instagram, AP Tak wyrosła córka Meghan Markle! Podobieństwo jest uderzające

Lilibet Mountbatten‑Windsor. Jak wygląda córka Meghan Markle?

Jak widać, Lilibet podobnie jak Archie ma rude włosy. Wdała się całkowicie w tatę? A może ma w sobie także coś z matki? Przyjrzyj się uważnie i zagłosuj w naszej sondzie! Zdjęcie Lilibet zostało wykonane na pamiątkę jej pierwszych urodzin, które obchodziła w Wielkiej Brytanii podczas obchodów 70. jubileuszu panowania Elżbiety II. Z tej okazji królowa po raz pierwszy na własne oczy zobaczyła prawnuczkę, która otrzymała po niej imię. Rodzina i książę Filip zwykli kiedyś mówić do Elżbiety II właśnie "Lilibet". Na przyjęcie urodzinowe Meghan Markle i książę Harry zaprosili kilkoro znajomych z Anglii i niektórych członków rodziny królewskiej, takich jak Zara Tindall, jednak nie byli tam obecni Kate i William ani ich dzieci.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle i książę Harry wywołali skandal! Obrazili królową tym gestem?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe upokorzenie Meghan Markle i księcia! Liczby mówią same za siebie

Sonda
Do kogo jest podobna córka Meghan Markle?

QUIZ. Jak dobrze znasz teksty starych polskich piosenek? Mniej niż 8/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 11
Dokończ tekst piosenki. "Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał..."
Księżna Yorku w Dąbrowie Górniczej odwiedziła ukraińskie dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany